Waterboarding

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
W tym przypadku do wody dodano nawóz do roślin doniczkowych, dzięki temu uczucia demokratyczne będą szybciej rosły

Waterboarding (tłumaczone nieporadnie na polski jako wodna deska) – metoda stosowana przez amerykańskie CIA wobec islamskich terrorystów, służąca do napełniania ich mózgów demokracją, oraz, przy okazji, pozbyciu się pasożytów zamieszkujących bujne fryzury muzułmanów. I pod żadnym pozorem nie jest to tortura!

Na czym to polega?[edytuj • edytuj kod]

Wbrew pozorom, waterboarding mimo swojej skuteczności nie jest ani kosztowną ani trudną do przeprowadzenia czynnością. Wystarczy przywiązać obywatela jednego z bliskowschodnich państw do ustawionej pod kątem deski, tak, aby głowa znajdowała się niżej niż reszta ciała. Następnie należy narzucić na twarz przyszłego demokraty kawałek materiału, może to być na przykład worek po ziemniakach, płótno z obrazem Andy'ego Warhola, nogawka od kaleson. Jedynymi ograniczeniami w tym przypadku jest wyobraźnia oraz dostępność danego przedmiotu na terenie placówki edukacyjnej w Guantanamo.

Na tak przygotowaną twarz terrorysty należy lać zimną wodę, która pobudza mózg do wydzielania hormonów odpowiedzialnych za demokratyzowanie człowieka. Cały seans trwa około minuty, przeprowadza się go 2 razy na dobę. Nie należy zwracać uwagi na protesty i krzyki obiektu, występują one podczas największego stężenia hormonów demokracji w krwi i świadczą o ogromnej chęci muzułmanina do wzięcia udziału w wyborach, założeniu stowarzyszenia zajmującego się istnieniem i zawieszeniu amerykańskiej flagi na przydomowym maszcie.

Woda użyta do waterboardingu koniecznie musi być zimna, najlepiej w okolicach 5 stopni w skali Celsjusza. Wyższa temperatura może spowodować zmniejszenie skuteczności, czasem może dochodzić do wydzielenia się szkodliwych hormonów komunizmu, faszyzmu, homoseksualizmu lub zbrodniczego wegetarianizmu. Proces ten może być nieodwracalny, a jednostka dotknięta nim staje się niezdolna do życia w idealnym, amerykańskim świecie, przez co musi zostać poddana odpowiedniej obróbce i przerobiona na fishburgery.

Skuteczność[edytuj • edytuj kod]

Badania udowodniły zauważalny wzrost demoktatyzacji terrorysty poddanego waterboardingowi już po pierwszym seansie. Wielokrotne stosowanie tego zabiegu powoduje tak wielki przypływ miłości do Stanów Zjednoczonych, że obiekt z własnej woli wyjawia wszystkie tajemnice dotyczące organizacji terrorystycznej do jakiej wcześniej należał, a potem, z żalu, że podczas swojego życia tak bardzo dał się we znaki Ameryce, popełnia samobójstwo w celi, najczęściej przez strzał w tył głowy. Czasami waterboarding stosowany jest również wobec obywateli USA, specjalna forma stosowana jest na przyszłych pracownikach CIA, aby wzmocnić ich patriotyzm, przeprowadza się na nich kilkunastusekundowe sesje. Mimo krótkiego czasu trwania, są one wystarczające, gdyż umysł każdego Amerykanina jest ponadprzeciętnie nasycony miłością do demokracji i pokoju na świecie.