FotoŁowca 2021 – głosowanie
Wybierz najlepsze zdjęcie w FotoŁowcy 2021! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Woreczek foliowy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Typowy Woreczek Foliowy po osiągnięciu dojrzałości płciowej
Woreczek Foliowy gotowy do godów

Woreczek foliowyssak zamieszkujący zurbanizowane tereny. Dojrzałość płciową osiąga w wieku nieokreślonym. Ulubionym zajęciem przeciętnego Woreczka Foliowego jest doglądanie swojego zgrzewu, czy też dbanie o strukturę woreczka partnera. Dużo swojego wolnego czasu spędzają u fryzjera. Środowiskiem naturalnym Woreczka Foliowego jest park, gdzie zwykle kopulują.

Seksualizm[edytuj • edytuj kod]

Woreczki Foliowe są w pełni heteroseksualne. Znane są także ze swojej niezwykłej cierpliwości do partnera (niespotykane u ludzi), a także niezwykłej wierności. Woreczki słyną ze swojej dużej dyspozycyjności, badania wykazują, że tylko 5% ich populacji zmuszona jest do regularnej masturbacji. Zwykle są to Woreczki Foliowe, które mają słabe geny, dlatego żaden z osobników płci przeciwnej nie wybrało ich do kopulacji, ponieważ Woreczki Foliowe przywiązują do silnych genów bardzo dużą uwagę.

Gody[edytuj • edytuj kod]

To samiec Woreczka Foliowego rozpoczyna gody. Po długiej znajomości, kiedy nadchodzi odpowiedni czas, samiec wyraża swoją chęć do kopulacji odsłaniając swój zgrzew. Kiedy samica nie wydaje się być zainteresowana, samiec próbuje tańca godowego. Jeżeli to także nie skutkuje, samiec wraca na następny dzień z kwiatami. To zwykle działa.

Kopulacja[edytuj • edytuj kod]

Kiedy samiec i samica przejdą już przez trudny okres godów, wybierają miejsce na kopulację. Zazwyczaj jest to park (środowisko naturalne Woreczków Foliowych). Kiedy Woreczki zostają same, rozpoczynają kopulację. Jako jedne z nielicznych ssaków, Woreczki Foliowe mogą kopulować, patrząc sobie w oczy.

Ciąża i narodziny[edytuj • edytuj kod]

Po 9 miesiącach ciąży samicy Woreczka Foliowego, przychodzi na świat nowy Woreczek. Zazwyczaj nowe Woreczki są zupełnie gładkie, koloru szarego. Dopiero po dwóch tygodniach stają się przezroczyste.

Okres dojrzewania[edytuj • edytuj kod]

Woreczki na ogół przeżywają ciężko okres dojrzewania. W tym krótkim czasie męskie Woreczki zwykle udają się z reklamówkami na przechadzki po parku, lecz niestety większość nie wraca, i zostaje brutalnie podeptana. Damskie Woreczki jednak, wybierają towarzystwo markowych stworzeń z ich rodzaju, czyli siatki lub innych reklamówek np. z Biedronki. W tym czasie Woreczki są też zwykle załamane nerwowo, a to dlatego, że ciągle ktoś w nich pakuje. Często pod wpływem nerwów zrywają się, co powoduje nagłą śmierć Woreczka, co jest gorsze niż stan zawałowy.