Bracia Kaczyńscy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 83.22.164.169. Autor wycofanej wersji to 78.8.5.93.)
(biografia postaci)
Linia 3: Linia 3:
:<code>Mądrość ludowa</code>
:<code>Mądrość ludowa</code>


'''Bracia Kaczyńscy''' – bracia bliźniacy [[Jarosław Kaczyński|Jarosław]] i [[Lech Kaczyński|Lech]], miłościwie nam sprzedający Polskę za bezcen na arenie międzynarodowej. W latach swojej młodości zapisali się na kartach historii brawurową [[O dwóch takich, co ukradli księżyc|kradzieżą Księżyca]] i wystrzeleniem pierwszego polskiego zwolennika podatku liniowego w stronę Jowisza. Bracia charakteryzuję się niskim wzrostem, mlaskaniem i tendencją do kokietowania małp, szczególnie czerwonych.
'''Bracia Kaczyńscy''' – bracia bliźniacy [[Jarosław Kaczyński|Jarosław]] i [[Lech Kaczyński|Lech]], miłościwie nam sprzedający Polskę za bezcen na arenie międzynarodowej. W latach swojej młodości zapisali się na kartach historii brawurową [[O dwóch takich, co ukradli księżyc|kradzieżą Księżyca]] i wystrzeleniem pierwszego polskiego zwolennika podatku liniowego w stronę Jowisza. W początkach swojej działalności obrabowali piernikowy domek. Po tym wydarzeniu jeden z nich wziął kota, a drugi czarownicę. Bracia charakteryzuję się niskim wzrostem, mlaskaniem i tendencją do kokietowania małp, szczególnie czerwonych.
<br clear="all">
<br clear="all">
==Galeria==
==Galeria==

Wersja z 20:02, 18 gru 2007

Provided ID could not be validated. Polacy nie gęsi, dwa kaczory mają!

Mądrość ludowa

Bracia Kaczyńscy – bracia bliźniacy Jarosław i Lech, miłościwie nam sprzedający Polskę za bezcen na arenie międzynarodowej. W latach swojej młodości zapisali się na kartach historii brawurową kradzieżą Księżyca i wystrzeleniem pierwszego polskiego zwolennika podatku liniowego w stronę Jowisza. W początkach swojej działalności obrabowali piernikowy domek. Po tym wydarzeniu jeden z nich wziął kota, a drugi czarownicę. Bracia charakteryzuję się niskim wzrostem, mlaskaniem i tendencją do kokietowania małp, szczególnie czerwonych.

Galeria

Szablon:Stubpoli