Fagocytoza: Różnice pomiędzy wersjami
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 1-ek. Autor wycofanej wersji to 83.22.231.216.) |
M („Fagocytacja” przeniesiono do „Fagocytoza”: tak poprawnie) |
(Brak różnic)
|
Wersja z 08:52, 10 lut 2010
Szablon:Q Szablon:Q Szablon:Q Fagocytacja – zjawisko biologiczne, chemiczne, fizyczne, logiczne, techniczne, matematyczne, ekonomiczne, fizjologiczne, fagocytacyjne. Dorywczo pracuje u skóry jako jej zjawisko, więc jest też zjawiskiem skórnym. Polega na wsysaniu jednej materii przez drugą.
Zastosowanie fagocytacji
Fagocytacja może być powszechnie stosowana w odkurzaczach, ale stosuje się ją także w klejach i domach publicznych. Ten pierwszy wziął umiejętność klejenia od organizmów przeprowadzających fagocytację, a ten drugi przyciąga gości po czym na specjalnym meblu uzyskujemy efekt przyssania, często bardzo długotrwały i trudny do zapłacenia/usunięcia.
Fagocytacja a ekonomia
Fagocytacja pomaga małżom w tworzeniu pereł. Dzięki temu od dziś na każdej uczelni ekonomicznej typu Oksford występuje osobna lekcja: 4 godziny dziennie fagocytacji. Jest to bez sensu, gdyż Wielka Brytania i ta jej Elizabeth nie potrzebują więcej pereł, niż mają. Kit. Mimo to jednak pereł potrzebują biedni i żebrzący pod kościołami angielscy przemysłowcy, którzy nie mają pieniędzy na kupno pałacu Neuschwanstein i muszą płacić za swoje posiadłości perłami.
Przypisy
- ↑ Albo na odwrót...