Nonsensopedia:FotoŁowca 2022: Różnice pomiędzy wersjami
Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (→Ocenianie i nagrody: lel) |
M (Zabezpieczył „Nonsensopedia:FotoŁowca 2022” ([edytowanie=Dozwolone tylko dla administratorów] (wygasa 13:07, 8 sie 2023 (UTC)) [przenoszenie=Dozwolone tylko dla administratorów] (wygasa 13:07, 8 sie 2023 (UTC)))) |
(Brak różnic)
|
Wersja z 14:07, 8 sie 2022
Udało ci się upolować zabawną sytuację na zdjęciu? Masz oko do wyłapywania absurdów w tym szarym i brudnym świecie? Wakacje to świetny czas na łowy! Pochwal się swoją zdobyczą i zdobądź tytuł FotoŁowcy 2022!
Możesz przesłać swoje zdjęcie przy pomocy formularza konkursowego. Jeśli nie masz jeszcze konta, musisz je wcześniej założyć. Zapoznaj się też przed tym z zasadami poniżej i pamiętaj o wstawieniu swojej pracy do jakiegoś artykułu.
Zasady
Zgłoszenia
- Konkurs ma na celu wybranie najlepszego i najzabawniejszego zdjęcia wykonanego przez Nonsensopedystę.
- Czas na zgłaszanie prac jest od 8 sierpnia do 4 września.
- Przejrzyj swoją galerię zdjęć w telefonie! Można przesyłać zdjęcia wykonane przed 8 sierpnia 2022, ale nie można zgłaszać do konkursu zdjęć przesłanych na Nonsensopedię przed tą datą.
- Możesz też rzucić okiem na naszą listę wyzwań fotograficznych. Znajdziesz tam sugestie miejsc, którym można zrobić zdjęcie.
- Przesyłający musi być autorem zdjęcia.
- Zdjęcie nie może być znacząco edytowane, to nie jest konkurs na montaż. Zdjęcie może być poddane retuszowi niewpływającemu na jego przekaz.
- Tematyka dowolna, jednak zdjęcie musi być w jakiś sposób zabawne.
- Każda osoba może zgłosić maksymalnie 10 zdjęć.
- Prace konkursowe muszą być wgrane na Nonsensopedię na wolnej licencji (nie bardziej restrykcyjnej niż domyślne Creative Commons Attribution Share-Alike).
- Zgłoszeń dokonuje się przez specjalny formularz konkursowy. Jeśli przez pomyłkę prześlesz swoje zdjęcie inaczej, po prostu dodaj do niego szablon
{{FotoŁowca 2022}}
. - Każda praca musi być wykorzystana w co najmniej jednym artykule. Tutorial dotyczący wstawiania grafik do artykułów znajdziesz tutaj.
- Jeżeli praca jest bardzo słaba, może zostać usunięta przez głosowanie przed końcem konkursu. Prace łamiące zasady Nonsensopedii będą usuwane w trybie natychmiastowym.
- Wszelkie plagiaty będą wykrywane i karane dyskwalifikacją delikwenta z konkursu oraz banem.
Lista prac zgłoszonych do tej pory znajduje się tutaj.
Ocenianie i nagrody
- Głosowanie trwa od 7 do 21 września. Liczenie głosów i ogłoszenie wyników odbędzie się w ciągu maksymalnie trzech dni po zakończeniu głosowania.
- Głosowanie odbędzie się w formie anonimowej ankiety. Głosować może każdy.
- Finalną ocenę grafiki stanowi średnia arytmetyczna ze wszystkich ocen.
- Kilka najlepszych grafik otrzyma chwalebny tytuł Grafiki na medal. Najlepsze prace zostaną wyróżnione w mediach społecznościowych Nonsensopedii, na naszej stronie głównej i na ścianie w Muzeum Narodowym. Serio.
Na co czekasz? Łap za aparat lub telefon i ruszaj w teren!