Polityk: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Barti5007. Autor wycofanej wersji to 83.7.235.124.)
Linia 3: Linia 3:


==Język polityków==
==Język polityków==
Politycy mówią specjalnym językiem, który ułatwia im nawijanie (np. '''''Ja nie mam na ten temat w ogóle żadnej wiedzy, lecz nawet jeślibym ową wiedzę posiadał, to i tak nie byłbym w to zamieszany, wiedzę taką mógłbym zdobyć chociażby z gazet.''''' co w domyśle znaczy: ''nie wiem, mam was w dupie.''), przez ten język ciężko polityków zrozumieć, co jest również celem używania tego języka..
Politycy mówią specjalnym językiem, który ułatwia im nawijanie (np. '''''Ja nie mam na ten temat w ogóle żadnej wiedzy, lecz nawet jeślibym ową wiedzę posiadał, to i tak nie byłbym w to zamieszany, wiedzę taką mógłbym zdobyć chociażby z gazet.''''' co w domyśle znaczy: ''nie wiem, mam was w dupie.''), przez ten język ciężko polityków zrozumieć, co jest również celem używania tego języka.


Ulubionymi tematami polityków są: [[dupa Maryni]] i [[duperele|gadanie o duperelach]].
Ulubionymi tematami polityków są: [[dupa Maryni]] i [[duperele|gadanie o duperelach]].

Wersja z 21:02, 7 lis 2007

Plik:Politycy.jpg
Przeciętni polscy politycy

Polityk – osoba zajmująca się tak nuuuudnym zawodem jak polityka. Polityk umie nawijać przez pół godziny, a i tak to co powie, można zmieścić w jednym zdaniu. Politycy są często pozbawieni mózgu.

Język polityków

Politycy mówią specjalnym językiem, który ułatwia im nawijanie (np. Ja nie mam na ten temat w ogóle żadnej wiedzy, lecz nawet jeślibym ową wiedzę posiadał, to i tak nie byłbym w to zamieszany, wiedzę taką mógłbym zdobyć chociażby z gazet. co w domyśle znaczy: nie wiem, mam was w dupie.), przez ten język ciężko polityków zrozumieć, co jest również celem używania tego języka.

Ulubionymi tematami polityków są: dupa Maryni i gadanie o duperelach.

Tylko w języku angielskim słowo politycy trafnie określa tę grupę społeczną. Jest to połączenie łacińskiego "poli" (co znaczy wiele) i angielskiego tics (co tłumaczy się na kleszcze).

Przykłady polityków

NonNews
Zobacz w NonNews temat:

Szablon:Stubpoli