Wojna: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Szoferka)
Linia 1: Linia 1:
'''Wojna''' - jeden z najwcześniejszych wynalazków ludzkości podpatrzony zapewne od [[Wielcy Przedwieczni|Wielkich Przedwiecznych]]. Jest praktyczny zastosowaniem [[zasada psa ogrodnika|zasady psa ogrodnika]] w życiu codziennym. Naukowcy nadal nie potrafią do końca określić natury, ani celu wojen zgadzają się jednak, iż ma to jakiś związek z dążeniami autodestrukcyjnymi i chęcią utrzymania [[pokój|pokoju]] na świecie.
'''wojna''' - ciekawe zjawisko socjologiczne powstałe z nudy i generalnie lipy w telewizji. Charakteryzuje się dużym zaangażowaniem ze strony buldożerów. Jak sama nazwa wskazuje - dzieje się w Domasławiach.


Wojna znajduje zastosowanie w rozwoju nauki (niektórzy twierdzą, że wymyślanie coraz to nowszych, szybszych, ciekawszych, skuteczniejszych, tańszych i bardziej widowiskowych sposobów pozbawiania się nawzajem życia ciągnie świat do przodu), zabijaniu [[nuda|nudy]] oraz kontroli liczebności populacji. Wg niektórych wierzeń miała ona być również źródłem [[ewolucja|ewolucji]], ale nadal nikt nie udowodnił w jaki sposób ma ona wpływać na cofanie się ludzi w rozwoju.
{{stub}}


[[Kategoria:Wojny]]
[[Kategoria:Wojny]]

Wersja z 22:57, 25 mar 2006

Wojna - jeden z najwcześniejszych wynalazków ludzkości podpatrzony zapewne od Wielkich Przedwiecznych. Jest praktyczny zastosowaniem zasady psa ogrodnika w życiu codziennym. Naukowcy nadal nie potrafią do końca określić natury, ani celu wojen zgadzają się jednak, iż ma to jakiś związek z dążeniami autodestrukcyjnymi i chęcią utrzymania pokoju na świecie.

Wojna znajduje zastosowanie w rozwoju nauki (niektórzy twierdzą, że wymyślanie coraz to nowszych, szybszych, ciekawszych, skuteczniejszych, tańszych i bardziej widowiskowych sposobów pozbawiania się nawzajem życia ciągnie świat do przodu), zabijaniu nudy oraz kontroli liczebności populacji. Wg niektórych wierzeń miała ona być również źródłem ewolucji, ale nadal nikt nie udowodnił w jaki sposób ma ona wpływać na cofanie się ludzi w rozwoju.