Heteroseksualizm

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 18:19, 3 sie 2007 autorstwa Adrian Rzepiszcz (dyskusja • edycje) (odlinkowanie + link do nonźródeł)

Heteroseksualizm – fenomanalne zjawisko biologiczne, które występuje na całym świecie. W niektórych kręgach niesłychanie popularne, gdyż ma zapewniać podtrzymanie przy istnieniu wiele gatunków istot ziemskich i nieziemskich.

W dzisiejszych czasach heteroseksualizm jest pożądany zarówno jak homofobia i nietolerancja. Polega na odczuwaniu pociągu seksualnego do osoby odmiennej płci i wiązanie się z nią w stałą parę w celu posiadania potomstwa.

Przez niektóre ugrupowania społeczne i polityczne uznawany za jedynie słuszne zachowanie, idące w parze z powściągliwością seksualną zachowaną przed ślubem oraz monogamią. Najczęściej takiego typu zjawiska można napotkać u trzynastoletnich zafascynowanych nastolatek lub osobników dorosłych należących do organizacji takich jak m.in.: Młodzież Wszechpolska, Narodowe Odrodzenie Polski, Krew i Honor.

Heteroseksualizm ma na celu fanatyczne rozmnażanie się. Chodzi tutaj o to, aby zrobić jak najwięcej dzieci i wychować je na heteroseksualistów, a przy tym homofobów. Związek lub małżeństwo opiera się nie na miłości, a na seks]ie, gdyż pary heteroseksualne właśnie do tego przywiązują większą wagę.

Zjawisko to jest przeciwieństwem homoseksualizmu, który polega na odczuwaniu pociągu seksualnego do osobników tej samej płci, zaś zjawiskiem będącym pewnym optimum jest biseksualizm, polegający na odczuwaniu pociągu do płci wszelakiej.

Wbrew panującemu błędnemu poglądowi homoseksualizm i biseksualizm nie są chorobą. Za pewnego rodzaju chorobę można uznać natomiast heteroseksualizm, ponieważ niektóre zaliczające się do tej grupy, uważają się za lepsze od homoseksualistów. Może to prowadzić do manii wielkości i nadmiernego zadufania w sobie, co z kolei prowadzi do nietolerancji i dyskryminacji.

Fakt, iż osoby nie będące heteroseksualnymi uważa się za chore, spowodowany jest tym, iż większość społeczeństwa jest, o dziwno, heteroseksualna.

Orientację zaś, której większość ugrupowań politycznych (szczególnie tych opowiadających się za heteroseksualnymi) propaguje, lub nie zna pojęcia aseksualizmu i zachowania takie uznaje za pożądane i wzorcowe.

Zobacz też

Nonźródła
Zobacz w Nonźródłach:
Jak udowodnić, że nie jesteś gejem – poradnik