Biseksualizm

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
No właśnie…

Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek

Hasło przewodnie biseksualizmu

Biseksualizmchoroba tramwaj pociąg do osób płci brzydkiej pięknej i jeszcze piękniejszej.[1] Taki hetero- i homoseksualizm w jednym.

Występowanie i przyczyny[edytuj • edytuj kod]

Biseksualizm występuje w populacji w ok. 3,7%, najczęściej u zbuntowanej młodzieży (co więcej, głównie biseksualne są kobiety), żądnej zdobywania nowych wrażeń seksualnych i zafascynowanej Grą o tron oraz Wikingami, jednakże główną przyczyną jest niezdecydowanie w wyborze partnera bądź partnerki, mija on wraz z końcem młodzieńczego buntu. Osoby biseksualne twierdzą także, że większość społeczeństwa (jakieś 80%) ma skłonność do homoseksualizmu, ale ze względu na prokatolickie bądź prodżihadystyczne środowisko LGBT z obawy bycia zmasakrowanym przez losowego dresa boją się przyznać do wejścia w związek z płcią przeciwną.

Podział[edytuj • edytuj kod]

Można podzielić tą orientację na trzy grupy:

  • Biseksualizm z przeważającym homoseksualizmem – bardziej geje/lesbijki niż hetero, często są za wysokimi podatkami i darmową służbą zdrowia, przez co często zostają postrzeleni przez zwolenników ruchu prawostronnego, w tym Ruchu Narodowego;
  • Biseksualizm z przeważającym heteroseksualizmem – to samo, co wyżej, tylko, że bardziej hetero, niż pedały czy lesby;
  • Biseksualizm „standardowy” – i geje/lesbijki, i hetero w jednym, wzór idealnego człowieka według Kryszny, jedna z prawie boskich inkarnacji hinduizmu;

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Wszak każda płeć jest piękna


Crystal Clear app Community Help.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny psychologii. Jeśli umiesz czytać innym w myślach – rozbuduj go.