Homofobia

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Homofobia zniszczyła życie tego biednego chłopca, a wszechobecni geje uniemożliwili mu dalsze funkcjonowanie społeczne

Ten artykuł jest homofobiczny!

Wojujący gej internetowy o tym artykule

Homofobia – slogan propagandy światopoglądowej, używany przez środowiska LGBT i zbliżone do nich na określenie postaw, które nie sprzyjają w sposób bezwarunkowy postulatom tych środowisk.

Ujęcie medyczne[edytuj • edytuj kod]

Homofobia nie otrzymała kodu w klasyfikacji chorób ICD-10, ani w podobnej klasyfikacji chorób psychicznych DSM-IV, jest więc tak groźna, jak lęk przed jajkami, komarami, żabami i Krajową Partią Emerytów i Rencistów. Nieleczona może prowadzić do remisji, a leczona – wręcz przeciwnie.

Nowocześni psychologowie społeczni (zwykle geje) wymyślili mądry termin jakim jest „homoseksualizm egodystoniczny”. Oznacza to, że każdy kto krytykuje homoseksualistów jest prawdopodobnie skrywanym homoseksualistą. Współczesna nauka nie zna granic, dlatego jak grzyby po deszczu wyrastają nowe choroby – ktoś, kto krytykuje pedofilię, musi być skrywanym pedofilem; krytyk rasizmu to egodystoniczny rasista; wojujący ateista marzy w skrytości ducha o moherowym berecie.

Użycie[edytuj • edytuj kod]

Powiedzieć o czymś, że jest „homofobiczne”, to dla osoby LGBT tyle, co powiedzieć, że coś jest „faszystowskie”, trędowate i dziwne w ogóle, że jeszcze istnieje w XXI wieku.

Skutki[edytuj • edytuj kod]

Skutki fobii objawiają się w sposób straszliwy. Oto zahukani, dwumetrowi skinheadzi boją się już nawet jeździć autobusami, bo poręczy mógł dotknąć gej. Wychowani przez ulicę dresiarze boją się na nią wyjść, bo jeden na trzydziestu mężczyzn tamtędy przechodzących jest homoseksualistą. Widmo homoseksu skutecznie paraliżuje życie małych, wiejskich parafii, a Jontek, syn rolnika, lęka się pochylić z miłością nad ojcowizną.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]