Gadu-Gadu

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Gadu Gadu - Program ten został stworzony przez znane zgrupowanie sekt GyGy Szopka z.o.o. Służy on między innymi do komunikacji sekt wierzących w Szatana (w celach odprawienia czarnych myszy itp.) Służy też to podrywania przez internet osób, których nie znamy, gdy w rzeczywistym życiu nam się nie wiedzie.


UWAGA!!! - Takie znajomości mogą doprowadzić do kontaktu mailowego, a nawet telefonicznego. Przed użyciem skontaktuj się z lekarzem, farmaceutą lub najbliższą jednostką ZOMO.

Jeżeli jest już za późno (a jest, wierz mi), przyjedź do Centrum Gadu Gadu Sru, które leczy podobne przypadłości. Wystarczy ruszyć w hałaśliwą dojazdówkę do Kauflandu, po czym skręcić w autostradę A4 lub większy format.

Podobnie jak Tlen ma zabójcze działanie po przedawkowaniu.

Gadu-Sradu - Popularny internetowy komunikator polegający na bezsensownym wymieninianiu się krótkiumi formami zdań podrzędnie złożonych z cegły i deski cheblowanej. Popularność w internacie określa się na ok. 999,9%. Użytkownikami głównie są brzydkie, głupie i wymalowane kilogramem pudru babsztyle, które szukają kolegów i straszą kulturalnych ludzi. Można je rozpoznać po tym , że zawsze Ale to "ZAWSZE" drugą wiadomością , jaką od nich otrzymasz (czyli pierwszą po "cześć") będzie :

Pasztet :: 15:58:44
   PoKlIkAsH??;)

Zostało to udowodnione naukowo , czyli z kumplami przy flaszce . Należy zwrócić uwagę na paranormalone zdolności takich babsztyli : normalni ludzie piszą wiadomości na klawiaturze (stukając), one natomiast używają do tego myszki (klikając).

Padu-Padu - element Internetu będący naturalnym środowiskiem egzystencji Pokemonów oraz ryczących piętnastek. Charakteryzuje go mordercza dla oczu ilość emotikonek, umożliwianie przeglądania z internetu komputera na którym jest zainstalowane, oraz częste niedziałanie (stąd nazwa). Po każdej awarii Padu-Padu przez kraj przetacza się fala samobójstw, niestety na zbyt małą skalę, by skutecznie powstrzymać ekspansję Pokemonów.

Padu-Padu znane jest z dresiarstwa i zdań bezspacjowołącznych na opisach.