Wódka
Ten artykuł dotyczy 'napoju alkoholowego'. Zobacz też Wódka (ujednoznacznienie). |
Dlaczego nie ma gazowanej wódki? Bo nikt by nie pił piwa.
- Mędrzec o wódce
Wódka – napój z rodziny natural haj, niezbędny do życia i prawidłowego funkcjonowania dla ludzi z Polski, Rosji, Ukrainy, Słowacji, Czech, Finlandii i innych leśnych ludów. U mieszkańców tych regionów stanowi minimum 66,6% masy ciała, dzięki czemu nigdy nie zamarzają. W krajach Wschodniej Europy wódka stanowi także środek płatniczy za wykonaną pracę.
W krajach tych spożycie na jednego człowieka wynosi 700 litrów miesięcznie bez popitki. W większych dawkach wywołuje olśnienia, oślinienia, jak również może załączyć się generowanie fraktali. Często w pobliżu ludzi uzupełniających zawartość wódki w organizmie pojawiają się pawie.
Wódka ma potężne właściwości stymulujące. Badania wykazały, że wspomaga przytomność umysłu.
Rosyjska wódka
Niezwykle mocne paliwo lotnicze. W czsach zimnej wojny doskonale zasilało smoloty MiG i SU. Często było wykradane z magazynów wojskowych, rozlewane i sprzedawane pod rodzimymi markami. W celach spożywczych wykorzystywane jako substytut wódki na wschód od UE. Przed rokiem 1989 powszechnie dostępne również w PRL. Technologia produkcji została wykradziona z laboratoriów ZSRR i radziecką myśl techniczną upowszechniono pod handlową nazwą "SPIRT" lub "SPIRYT" we wschodnich województwach RP oraz na Białorusi, Ukrainie i u wietnamczyków w Czechach. Doskonale odnalzła się w środowisku naturalnym, weszła w swoistą symbiozę z przyrodą. Jej dystrybucją zajmują się mrówki.