NonNews:Chorwacja vs. Turcja (EURO 2008): Różnice pomiędzy wersjami

Linia 23: Linia 23:
===Druga połowa===

<s>Chorwacy</s> Chorwaci i Turcy długo się <s> onanizowali </s> organizowali, ale w końcu znowu kopią. Raczej bez ładu i składu, aż Paweł Wójcik wspomniał o tym, że Niemcy są już w półfinale (Prorok czy co?). W 55 minucie Chorwaci mają doborową okazję, ale przez marne przyjęcie piłki kaszanią sprawę. Oliwy do ognia dolał Paweł Wójcik, ze spokojem oznajmiający <i> Oj, może być groźnie!. </i>

Paweł Wójcik o racach i świecach dymnych

Mecz Chorwacja vs. Turcja (EURO 2008) – drugi ćwierćfinał mistrzostw w którym nieoczekiwanie spotkały się właśnie te drużyny. Co ciekawe, dla obu jest to już wielki sukces, ale nadal zgodnie uważają, że należy im się więcej.

Przed meczem

W Wiedniu, gdzie rozgrywany jest mecz, mieszka około 70 tys. Turków i 15 tys. Chorwatów, więc kibiców nie brakuje. Hymny! Na początek turecki... ach, przypominają się te lekcje historii... Turcy, którzy od zawsze chcieli się z nami zaprzyjaźnić i my, którzy ciągle mówiliśmy im NIE... i chorwacki, słowiańska dusza! Ach, jakie emocje!

Zwycięstwo Chorwatów najbardziej interesuje... Niemców. Po pierwsze, jest to mecz o spokój na niemieckich ulicach; po drugie, w fazie grupowej Chorwacja zrobiła z Niemców masło.

Pierwsza połowa

W 5 minucie "spokojne zagranie Turka" zamieniło się w setkę dla Chorwatów, ach, ci komentatorzy Polsatu jeden milszy w słuchaniu od drugiego. W 10 minucie okazało się, że bilety dla tureckich imigrantów z Niemczech okazały się za drogie. Chorwaci niby w przewadze na trybunach. W 19 Ivica Modric z strzech metrów wślizgiem w poprzeczkę! Ale to nic! Dobitka główką do pustej bramki leci w chmury! Zdaniem guru Pawła Wójcika Chorwaci właśnie pokazali na co ich stać. W 35 minucie mecz gwałtownie się nie zmienił. Chorwaci myślą chyba, że prowadzą 1-0 po akcji z 19 minuty, głupi czy co?

Przerwa

Tylko czekać, aż eksperci Polsatu zapowiedzą dogrywkę i rzuty karne. Przed i po reklamy, w tym ta, gdzie polska Toyota wyjeżdża z uliczki a'la zadupie na Słowacji lub Portugalii.

Druga połowa

Chorwacy Chorwaci i Turcy długo się onanizowali organizowali, ale w końcu znowu kopią. Raczej bez ładu i składu, aż Paweł Wójcik wspomniał o tym, że Niemcy są już w półfinale (Prorok czy co?). W 55 minucie Chorwaci mają doborową okazję, ale przez marne przyjęcie piłki kaszanią sprawę. Oliwy do ognia dolał Paweł Wójcik, ze spokojem oznajmiający Oj, może być groźnie!.