NonNews:Hiszpania vs. Włochy (EURO 2008)

Ten mecz nie jest na najwyższym poziomie

Zibi w 12stej minucie spotkania

Szablon:Cyho! Komentatortat Będzie nam serce pykać

Zbigniew Boniek i Mateo w wykonaniu Włochócy co reportaż o kopulacji pasikoników. usz Borek]] o rzutach karnych

Mecz Hiszpania vs. Włochy ([[Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2008|EURO 2008]mecz pomiędzy spaghetti i pogromcami NonNews:Holomców pogromców Włochów... albo jakoś tak. Wiadomo teże będzie to krótsza noc niż dwie ostatnie. O dziwo,oraj był pierwszy dzień lata.

Przed mecandia_vs._Rosja_%28EURO_2008%29|pogr bo podobno wczzemu

Zdążyłem usłyszeć w studiu, że Luis Aragones umrze za zwycięstwo. Być może jak admirał Nelson pod]) czyli Trafalgarem... Później,News:Fr ważniejsza część przedmeczowego studia - reklamy. Żebym nie zapomniał, aby do biustonosza zabrać komórkę Samsunga...

Hohozy dzisiaj dobrani do rymu! Mecz z przyjemnością dla Państwa kaszanić będą Mateusz Borek i Zbigniew Boniek!

Ek, ek, ek.

Echo olska]], więc Nonmią kopać piłkę. Wychodzi jednak na to Zibim

Przetrwaliśmy hymny., że makaron nie but... znaczy, nie [[Reprezentacja Polski w piłce nożnej|Po, ż Teraz mecz, w którym główną nagrodą jest bitwa z Matuszką Russiją! Ponadto dla zwycięzców dozgonna wdzięczność o jednak ja się pomyliłem |Bkibiców, chwała i po batonie Snickers na głowę. Więc jest o co walczyć.

=Pierwsza

Im Włosi są bardziej, tym są bardw, co gorsze, z kontry, więc mecz jest równie interesująziej niebezpieczni.

Boniek ćwiczy niedopowiedzenŻeby w tym meczu padła chociaż bramka, która nie będzie z karnego lubia

{{{1}}}

{{{2}}}

Boniek rozpoczął mecz udając, że nie kibicuje Włochom, zieeew, niech wygra lepszy. wolnego, inaczej mówiąie z przysłowiowego fuksa.ak nic nie gwiżdże. Czeski film i koniec pierwszej połowy. Pierwszy kwadrans to Joga Bonito w wykonaniu Hiszpanów i [[NowW 20 minucie David Villa strzałem z 40 me piłka minęła bramkę ledwie się ślimacząc. Potem Zibi wróżył poprzeczkę, ale Villa czesny futbolzrobił mu na złość i uderzył szczurem. W 42 minucie noga Włocha faulowała Silvę 5etrów próbował obrazić Buffona, al cm poza polem karnym. Korpus Włocha znajdował się w polu karnym, sędzia i t

Prw na raziea

Jak wspaniały mecz w wykonaniu Ayrtona Senny, chociaż w pewnym momencie przsynął. Może sięzer wydawać, że tym razem Mati Borek jest jak w 30 i 60. Szkoda kilobajtów, aby cokolwiek pisać. W 86 minucie jako ekspert, a Zibi jako główny

Druga połowa

Obraz meczu się nie zmienia, żadnej wpadki z siatkówką, ciągle oglądamy piłkę nożną, jednakże niektórzy mają wątpliwości. W 56 minucieak stało, a... Nic się nie stało. W 64 minucie coś się jednle zmieniło - nic. W 73 minucie jest tak samowspaniałe dośrodkowanie Davida Villi, ale Guiza przyjął piłkę popularnym "dyszlem" siatkarskim, mógł głupi strzelać, a nie cudować...

Trzeci raz z rzędu dogrywka. Jhcę!!!

Przea spać crwa 2

Makaron, rozcieranie u> i td i pośladków przez masażystów.

I kawa, wgo mat, kau stać (a może sięwaaaaAAaaAHaaZIEW..

Ma sięot je coś w końc akurat nie stanie). Zdaniem Pawła Wójcika dogrywki są kluczowe </iak na to trzeba patrzeć, bra w wierzę.

Dogryacia szlachtwka

Poszli, z zapałem tuwimowsk A nie, Hiszpanieszo żwawi, odpoczęli... Nawiasem mówiąc, konia z rzędu temu kto wie o copoczywać, w poniższym cytacie chodziło Mateuwi Borkowi:

{zpanów{cytat|iej lokomotywy.To było ostatnie ostrzeżenie Włoch|Mateusz Borek podczas groźnej akcji His}}

Po paru minutach to Hiszpanie zaczęli od a Włosi oddali więcej strzałów w 3 minuty niż przez cały mecz. Potem makhciał się napićhciał się napićhciał się napićaroniarze postanowili wykosić Hiszpanów, którzy zrobili już trzy zmiany, ale to chyba jednak Marcos Senna chciał się napićhciał się napić Powerade'u z bidonu.

Zmiana hciał się napićpołów.

Zibi nazwał grę drużyny włoskiej "kolekmizerią", nic dodać, nic ująć, a nawet wódki dolać. W stok miał strzelać? Z-którejś minucie wszedł Alesprintem (!xander Detywną l Piero, idol dresów, w końcu lubi tzw. strzał z liścia. Ale by przy karnym ta bełkotu komentatora wybudził Viltóry ) minął nawet samego sieWłosi grają w tempie ziewando i chla, kyba tylko karne uratują ibie. m skórę.

Jakby ktoś dopiero włączył relację, jest 0-0 Di Nathale dostał lekko w udo, przeturlał sięszyli, ale znowzkiem zobaczył kontrę Hiszpanów i przeturlał się z powrotem na murawę, zarabiając order uśmiechu od Nonsensopedii i nagrodę Joga Bonito od Cantony, i gwizdy publiczności (nawet tej włoskiej) - wszystko za jednym turlakiem na plecach. Potem Hiszpanie strau mamy karne.

===Rzuty kwiąc, kapitanami oarne===la bla,

Rzuty karne, bla etete.bla, loteria, b Donadoni nie strzelił kiedyś karnego, sr A nawiasem móbu drużyn są bramkarze.