Wychowanie do życia w rodzinie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Plik:Akcja policji.jpg
Tak może się zakończyć próba ucieczki z WDŻ.
Zdjęcie przeciętnej uczennicy po Nagłym bólu brzucha

Szablon:Tlekcja, podczas której młodzież uczy się m.in. prawidłowego funkcjonowania w rodzinie, czy wyrażania swoich uczuć. Nierzadko w czasie takich zajęć możemy dowiedzieć się co nieco o antykoncepcji.

Jak uniknąć lekcji

Uczniowie zwykle gdy nadchodzi WDŻ wyrażają ogromną niechęć w uczestniczeniu w tejże lekcji. Wyjątkiem są lekcje o rozmnażaniu i antykoncepcji. Jednak nie z powodu ciekawości uczniów, ale po to, by dowiedzieć się jak nauczyciel wyjdzie z tej kłopotliwej sytuacji i uświadomi (już dawno uświadomioną) młodzież.
Oto kilka sposobów by uniknąć WDŻ-u:

  • Szablon:Tskutkuje to natychmiastowym zwolnieniem do domu[1], skuteczność tego sposobu jest bardzo wysoka, wadą jest to, że tego sposobu mogą używać tylko kobiety
  • Szablon:Tklasyczny i szeroko stosowany sposób, zaletą jest możliwość stosowania przez wszystkich, szybkość i skuteczność, ale wadą jest ryzyko, że podpadniemy nauczycielowi prowadzącemu[2] oraz szansa na użycie przez wychowawce umiejętności Summon Parents, na mniej rozgarniętych nauczycieli/rodziców skutkuje tłumaczenie Przecież ja chodzę do szkoły, by się uczyć, a nie rozmawiać o takich bzdetach!;
  • Szablon:Tsposób bardzo rzadko stosowany, głównie ze względu na ogromne konsekwencje, jednak posiada 100%-ową skuteczność. Wyciągamy z plecaka broń[3] i zaczynamy uciekać ze [szkoły. Po drodze strzelamy do wszystkich krzyczących Stój! (a w szczególności rozwalamy woźną/woźnego), potem mamy chwilę wolności. Jej długość jest zależna od naszych umiejętności ukrycia. UWAGA! Wpadka może skończyć się tak jak pokazane jest to na obrazku obok.

Przypisy

  1. Ciekawe, czemu nauczyciele nie wpadli na to, że łatwiej jest usiedzieć z bólem na lekcji niż wałęsać się po środkach komunikacji miejskiej?
  2. Najgorzej, gdy ten nauczyciel uczy nas innych przedmiotów
  3. Chyba każdy uczeń ma przy sobie coś do obrony

Szablon:Przedmioty szkolne