Angela Merkel

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Andzia wraz z Putinem planują V rozbiór Polski
Angela uczy się języka polskiego
Buzi na dobranoc, mój Mały Książę.

Pokój, jakim cieszymy się na kontynencie od 50 lat, nie jest dany raz na zawsze

Andzia sugeruje, by Polska na wszelki wypadek dokupiła parę nowych F-16

Andzia ma korzenie polskie. Dlatego proszę mi nie mówić, że podporządkowuję się Niemcom. Po prostu reguluje sprawy z rodowitą Polką

Donald Tusk wyjaśnia, czemu leci na Merkel

Przyszła do mnie, nie wiem skąd,
zawróciła w głowie tak dokładnie;
teraz rozumiem, to jest to.
Jedna z nią noc i już przepadłem

Oddział Zamknięty ubóstwiając Merkel

– Guten Morgen!
– Chyba butem w mordę

Powitanie Tuska i Merkel

Władek, słuchaj. Wasz prezydent, nasz premier

Andzia negocjuje z Putinem o podział Polski

Przyjmiemy wszystkich uchodźców!

Andzia po śmierci

Kobiety rządzą światem. Stąd ten kryzys

Opinia przeciętnego Europejczyka

Angela Merkel (ur. 17 lipca 1954 w Hamburgu) – kanclerz Niemiec, niemiecka wielkopierśna polityk. Kobieta, która nie dosyć, że podporządkowała sobie całą Europę, to jeszcze na tym zarobiła. Angela jest kolejną osobą, która jednoczy Europę (po Ottonie II, Bismarcku i Hitlerze). W wolnej chwili pracuje jako reżyser wobec Hiszpanii, Włoch, Grecji, Cypru i Polski.

Biografia[edytuj]

Angela Merkel ma prawdziwe niemieckie korzenie. Jej ojciec, Horst Kasner, urodził się w niemieckim mieście Poznań. Dziadzia i matula mieszkały w innym ważnym niemieckim mieście, jakim był Elbląg. Angela wychowywała się w duchu Ericha Honeckera w NRD, na północ od Berlina. W latach 1973-1978 studiowała fizykę w Lipsku.

Gdy upadł mur berliński w 1989 roku, Andzia rozpoczęła karierę polityczną. Po zjednoczeniu Niemiec w październiku 1990 i wyborach ogólnoniemieckich, została deputowaną do Bundestagu oraz ministrem do spraw kobiet i młodzieży w rządzie Helmuta Kohla. W 1994 została ministrem środowiska, ochrony zasobów naturalnych i bezpieczeństwa jądrowego. Już wówczas narodził się jej pomysł podbicia świata niemieckimi wiatrakami i kolektorami słonecznymi.

W 2005 roku została kanclerz Niemiec. W 2009 roku ponownie wygrała wybory parlamentarne. Sama pani Merkel bierze przykład z Margaret Thatcher i królowej Jadwigi w prowadzeniu polityki. Jako, że innych kobiet nie ma na ważnych stanowiskach w Europie, to panowie lecą do niej i oczekują względów.

W 2010 roku Angela Merkel zaszokowała Europę, biorąc udział w paradzie pokonania Niemiec. Niby Merkel się ośmieszyła, ale gdy uświadomiła wszystkim, że po wojnie to RFN, a nie Polska wygląda jak zwycięzca, każdy tylko pogratulował i Niemcom i Rosji.

Plany Merkel na przyszłość[edytuj]

  • odzyskać Kresy (Wrocław, Szczecin i Gdańsk),
  • posadzić Tuska na fotelu szefa Komisji Europejskiej i wykiwać go (ten sam trik wykorzystała caryca Katarzyna przeciwko Stanisławowi Augustowi Poniatowskiemu),
  • nauczyć się perfekcyjnie mówić krzesło,
  • zbudować rurociąg z Rosją tak, by Polska mogła nacieszyć się własnym gazem łupkowym i gazami z jelita puszczanymi z Berlina,
  • promować kulturę kradzieży w ten sposób, aby Emmanuel Macron kradł dla Francji, Angela dla Niemiec, a Tusk, jako wnuczek dziadka z Wehrmachtu, dla Niemiec.

Ciekawostki[edytuj]

  • Na spotkaniach Niemiec i Grecji, nie tylko Angela nie ma jaj.
  • Jest reinkarnacją carycy Katarzyny. Analogicznie wychodzi na to, że Tusk to król Poniatowski. Ojć, czekają nas rozbiory.
  • Angela ma wszystkie zęby mądrości. Nie wierzysz? To popatrz! Śladem Grecji.

Galeria[edytuj]

Zobacz też[edytuj]

NonNews
Zobacz w NonNews temat: