Cmentarz

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Cmentarz – inaczej też trupiarnia, plaża funeralna lub ostatni dom prawapniaków. Najbardziej zaludniona część miasta. Miejsce pełne życia, w którym mieszkają umarlaki. Bogatsi – w domach z kamiennymi drzwiami, a biedniejsi – w ziemiankach. Na każdym domu jest wypisane nazwisko i data wprowadzki. Życie mieszkańców cmentarza toczy się pod ziemią, dlatego trudno ich zauważyć. Jednakże, na wszelki wypadek, pozostawiają oni sobie te wspomniane drzwi, przez które czasami wychodzą na zewnątrz. Aby zamieszkać na cmentarzu, należy po prostu umrzeć, tak więc każdy z nas w końcu tam trafi. Do zobaczenia!

Miejsce spotkań nastolatek i gotów (w szczególności nastoletnich). Spotykają się tam, aby porobić sobie fotki w mrocznych sceneriach i pić tanie wina. Sporadycznie porządniejsi kindermetale w celu posłuchania Scream Bloody Gore i zaśpiewania Zombie Ritual, gdyż myślą, że z tej okazji Chuck przyjdzie pochwalić ich za podziwianie jego dzieła. Optymiści na cmentarzu pełnym krzyży widzą same plusy.

Cmentarz jest także idealnym miejscem do organizacji nocnych libacji alkoholowych oraz obrzędów satanistycznych, czy wywoływania duchów. W nocy cmentarz odwiedzają także właściciele pobliskich straganów w celu kradzieży zniczy z grobów i ich ponownej sprzedaży nazajutrz. Co odważniejszych poszukiwaczy skarbów nie zadowalają jednak znicze i wolą się połasić na zawartość murowanych grobowców przeznaczonych tylko dla szlachty i miejskich elit. Muszą jednak wówczas uważać, gdyż mogą na siebie ściągnąć klątwę faraona.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat: