Bryan Danielson

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Daniel Bryan)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Bryan Danielson (pseud. Daniel Bryan, ur. 22 maja 1981 w Aberdeen) – amerykański wrestler występujący obecnie w federacji WWE, cokolwiek to znaczy.

Kariera[edytuj • edytuj kod]

Karierę rozpoczął w TWA gdzie uczył się podstaw aktorstwa. Powiodło mu się w Ring of Homely Honor. Nie był jednak wielkim lizusem, za co został wylany. Do końca 2009 roku grał jako aktor niezależny.

W 2010 został wzięty do Mam Talent dla wrestlerów i został tam zdyskwalifikowany za przedawkowanie koksu. Na gali PvP PPV – Summer Slam 2010 powrócił do federacji, już jako zawodowy aktor i zagrał w sztuce Night of Champions 2010 gdzie pokonał swojego byłego mentora z NXT i wygrał pas Stanów Zjednoczonych. Na Hell in the Cell 2010 pokonał Johna Morrisona i The Miza w walce o złote gacie. Dzięki temu dostał propozycję zostania podwójnym mistrzem, miał bowiem pokonać Mistrza Interkontynentalnego, Dolpha Zigglera, gdzie wygrał ponownie. Na Survival Series 2010 obronił swój pas przed debiutującym do WWE Teddem DiBiasim. Stracił go jednak po tym, jak Shemus położył go po skontrowaniu LeBel locku. Tego samego dnia popłakał się i gdyby nie jego kolega, Derrcik Bateman, pociąłby się żyletką.

Na Over The Limit 2011 pokonał Dresa McIntymnego Drewa McInttyera. 17 lipca 2011 roku zdobył walizkę Money in the Bank. Na Hell in The Cell 2011 pokonał Samsunga JTG. Na gali TLC 2011 pokonał Marka Henryka i został mistrzem świata wagi ciężkiej w aktorstwie komedialnym. Scenariusz zapowiadał, że zakocha się w AJ Lee, ale był gejem, więc zażądał za to 50 tysięcy dolarów. Na Wrestlemanii XVIII stracił pas w 18 sekund, zgadniecie jak? Pocałował AJ, a kiedy się obrócił, Shemus bardzo miło go przywitał.

Na Extreme Rules 2012 nie dał rady odzyskać tytułu, ponieważ skończyła mu się viagra, rzucił AJ Lee. Na Over the Limit 2012 pomimo zapięcia YES Locku ponownie nie odzyskał pasa. Na No Way Out 2012 zawalczył i ponownie przegrał. Na Sumer Slam 2012 pokonał swojego psa.

The YESman[edytuj • edytuj kod]

Daniel często ma orgazm, zdarzyło mu się przy 220 tysiącach widzach na trybunach i ponad 50 milionach ludzi przed telewizorami wrzeszczeć Yes, yes, yes!. Po walce o pas World Heavyweight Championship pierwszy raz nastąpiła wpadka. Do Summer Slam 2012, ów „yes” publicznie wykrzyczał aż 50192155521045104515152451 razy.

Powiązania[edytuj • edytuj kod]

W 2011 roku zdarzyło się wiele nieporozumień, bowiem jak twierdzi Paris Hilton, Daniel jest z pochodzenia Arabem, a nie Albańczykiem. Skutkowało to wybuchem kolejnego marszu równości w Wietnamie. Co najciekawsze, nikt nie wie, co ma to wspólnego z pochodzeniem Bryana.