Gwóźdź logo.svg
Rabini czytelnicy się wypowiedzieli – są już wyniki konkursu Gwóźdź 2021!
Zobacz który nonsensopedyjny tekst wygrał!

Denise Milani

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Seksbomba Denise Milani

Denise Milaniamerykańska bomba produkcji czeskiej, przeznaczona do rażenia męskiego odłamu społeczeństwa.

Historia i użycie[edytuj • edytuj kod]

Broń Denisa zalicza się do rodzaju seksbomb. Została wyprodukowana 24 maja 1980 we Frydku-Mistku, ponieważ koła rządowe Czechosłowacji socjalistycznej trzymały się zdania, że w pełni zimnej wojny i wyścigu zbrojeń trzeba majstrować wszelkie bomby wszystkich rodzajów. W 2002 (licząc sobie 21 rok[1]) w związku ze zmianą sytuacji politycznej seksbomba została przewieziona do Stanów Zjednoczonych, ponieważ po zamachu we wrześniu 2001 roku Departament Obrony uważał, że Siły Zbrojne USA potrzebują stosowania nowych i skutecznych środków bojowych przeciwko międzynarodowej działalności terrorystycznej. Po przyjeździe do USA seksbomba zmieniła swoje czeskie imię Denisa na angielski odpowiednik Denise, a zamiast nazwiska Krajíčková wzięła szlacheckie słówko Milani, ponieważ nie wypada absolwentce Instytutu Szlachetnie Urodzonych Panien mieć w swoim nazwisku wszelakich wykrętasów, krzaczków czy innych połamańców.

Czynniki rażenia i cechy bomby[edytuj • edytuj kod]

Podstawowym czynnikiem rażącym jest gigantyczny biust[2] (zob. en:Denise Milani's breasts). Seksbomba Denise Milani charakteryzuje się:

 • szczupłą sylwetką bez „plastikowych potworów straszących nas w wysokobudżetowych produkcjach filmów dla dorosłych”[3]
 • śliczną twarzyczką wyposażoną w wyżej wymienioną sylwetkę
 • dużą skutecznością
 • światowym zasięgiem[1]

Według doniesień prasy, materiał wybuchowy seksbomby Denise Milani może nie czynić szkód i znaleźć zastosowanie jako urządzenie pirotechniczne pt. petarda[3].

Prowadzenie badań nad bombą[edytuj • edytuj kod]

Seksbomba Denise Milani była intensywnie badana w celu wysunąć wnioski co do jej wpływu na ludzką psychikę. W 2007 roku przeprowadzono próbę seksbomby na prestiżowym konkursie piękności, gdzie spowodowana przez Denise Milani eksplozja jurorów była na tyle wielka, że konkursistka zyskala ich najwyższą notę i została uhonorowana tytułem Miss Bikini World 2007[1][4]. 5 października 2009 roku w wyniku bombardowania czytelników Playboya otrzymała tytuł „Belle du Jour”[4].

Departament Obrony Stanów Zjednoczonych żądał dalszych badań nad zasięgiem seksbomby i postanowił sprawdzić, czy jej skuteczność jest uniwersalna i broń może służyć do podbicia wszystkich mężczyzn bez wyjątku, od pomywacza zaczynając i na profesorze kończąc. Ten test zakończył się pełnym powodzeniem. Badacze nakierowali seksbombę Denise Milani na kandydata do nagrody Nobla, profesora fizyki teoretycznej Paula Framptona, który od 30 lat był związany z wydziałem fizyki i astronomii na prestiżowym Uniwersytecie Karoliny Północnej (University of North Carolina, skrót UNC) w Chapel Hill[5]. Prof. Paul H. Frampton opublikował w tym czasie 400 rozpraw naukowych, miał na swoim koncie 14 „przełomowych odkryć” i trzy rozprawy napisane wspólnie z noblistami. W wyniku rażenia owej siły żywej za pomocą wdzięków Denise Milani duża siła niszczycielska seksbomby otrzymała udowodnienie: prof. Frampton został wywalony z pracy[6] i skazany na 56 miesięcy więzienia[7]. Po tej próbie nadano seksbombie przydomek Unabomber o numerze dwa, pochodzący z kryptonimu UNABOM (UNiversity and Airline BOMbings), bowiem za pomocą seksbomby zwalczono profesora uniwersyteckiego, a aresztowano go na lotnisku.

Ponieważ ten wypadek przyciągnął uwagę dziennikarzy różnych stran i odbił się głośnym echem we wszystkich środkach masowego przekazu[8], na kolejnym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych przystąpiono do dyskusji nad zagadnieniem zaprzestania doświadczeń z bronią Denise Milani. W dyskusji zabrali głos przedstawiciele czołowych uniwersytetów świata, zwłaszcza p. Carol Folt[6], która jako pani z dziekanatu UNC nie mogła pogodzić się z tym, że kariera wybitnego profesora jej uczelni skończyła się kompromitacją. Przypuszcza się, że ministrowie spraw zagranicznych przystąpią wkrótce do redagowania komunikatu końcowego.

Zalecana literatura[edytuj • edytuj kod]

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

 1. 1,0 1,1 1,2 Denise Milani: World’s most famous non-nude model // newseastwest.com
 2. Ależ ona ma piersi! Zobacz gigantyczny biust Denise Milani podczas ćwiczeń na siłowni! (video) // W przerwie 10-04-2014 | 08:19
 3. 3,0 3,1 Czeska petarda Denise Milani // Wirtualna Polska 2013-02-19 (16:24)
 4. 4,0 4,1 Denise Milani // AskMen
 5. Mariusz Zawadzki. Profesor fizyki aresztowany na lotnisku. Przewoził 2 kg kokainy na prośbę modelki, której nigdy nie widział // Gazeta Wyborcza 11.03.2013 , aktualizacja: 11.03.2013 18:27
 6. 6,0 6,1 Jay Price. UNC-CH fires physics professor jailed in Argentina // „Raleigh News & Observer” May 23, 2014
 7. Arkadiusz Jadczyk. Globalne skalowanie, Alan Turing i kwantowa enigma // PRACowniA 3 Luty 2014
 8. Np.: „Miss-Bikini” lockt naiven Professor in Kokain-Falle // HEUTE 22.11.2012