Dyskusja:Justin Bieber

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten artykuł przeszedł przez SDU; zobacz przebieg głosowania.

Prośba[edytuj]

Prosiłabym o półzabezpieczenie. IP-ki chyba się uparły, żeby wandalizować. Babcia PasztetowaBabciu, pożycz dychę! 18:51, cze 19, 2010 (UTC)

Też jestem za. Póki co nalotu za bardzo nie ma; pożądane byłoby poparcie innych. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 07:40, cze 20, 2010 (UTC)

Jako, że zapoczątkowałem ten artykuł, proszę jeszcze mocniej.BalX 11:06, cze 25, 2010 (UTC) A ja proszę o usunięcie gejów z fanów bimbra.

Napiszcie[edytuj]

Napiszcie, że to Hana Posrana, co zmieniła płeć. I piszcie przynajmniej czemu wersje anulujecie! Wikipedysta 83.26.162.244 13:59, cze 25, 2010 (UTC)

1. Nic o Hani nie będzie 2. Bo są niezgodne z regulaminem lub po prostu beznadziejne Makak -> dyskusja 14:04, cze 25, 2010 (UTC)

Anulujemy Bo tak nam sie podoba * * * Kaszk wpieprzył datę :< 14:04, cze 25, 2010 (UTC)

Promocja na demotach komixxach i nk[edytuj]

Tekst został usunięty. Dlaczego? Zrozumcie - to nie jest moja urażona duma. Akcja promocyjna na tych stronkach idzie pełną parą. Jakaś agencja reklamowa prawie za friko zrobiła z nieznanego nonejma gwiazdę (he - ma własny artykuł tutaj. To coś znaczy). Teraz różni goscie wysyłają demoty o tym, jak bardzo nie lubia Justina, a w rzeczywistosci pracują za darmo nad jego reklamą. W skrócie - czyste lamerstwo. Uważam, że to śmieszne i z tego powodu powinno się znaleleźc w nonsensopedii. Hail eris! 11:43, lip 1, 2010 (UTC)

Zabezpieczenie[edytuj]

Czy mogę poprosić o zabezpieczenie artykułu? IPki tworzą bardzo dużo głupich i słabych edycji. Dawny NikoMiku 17:51, lut 1, 2011 (UTC)

Popieram. Poszukiwana żywa lub martwa 17:08, lut 4, 2011 (UTC)

+[edytuj]

A ja nienawidzę biberka! wowJurekedycji tak dużo 18:02, wrz 28, 2011 (UTC)

coś od belieberki.[edytuj]

hej. wiecie... jest mi przykro, kiedy patrzę na takie wypowiedzi. nie potrafię zrozumieć, za co tak "nienawidzicie" Justina, nie wiem, co on wam zrobił, że tak go obrażacie. nie zmuszę was, żebyście zmienili zdanie, nie każę wam go lubić, nie narzucę wam swojej woli. ale on naprawdę nie zrobił nic, czym mógłby sobie zasłużyć na te hejty i nienawiść. nie wiecie, jaki jest naprawdę, wolicie oceniać, nie mając pojęcia, czy wasze argumenty nie są zupełnie bez sensu. nie znacie jego historii, nie wiecie w jaki sposób zaistniał w świecie. nie jest produktem, tylko człowiekiem, który - MOIM ZDANIEM - ma talent, i jeśli komuś się to podoba (nie tylko "Ró$$z0fFFFffYm DźŹźeFFffcZZYnkOm" i nie tylko uczennicom podstawówki), jeśli chłopak ma ludzi, którzy chcą go wspierać, czyli swoje Belieberki - niech sobie żyje, niech sobie śpiewa. nikt nie każe wam go słuchać. takie wypowiedzi typu "nienawidze biberka", "biber jest głupi", "biber to gej", "justyna biber to kobieta", "biberek piszczy jak dziewczynka" i tym podobne są tylko przejawem waszej głupoty i niedojrzałości. dziękuję, to wszystko ode mnie. ~dumna belieberka.

Co ja poradzę, życie jest brutalne, zwłaszcza gdy się pisze takie wypracowania których i tak nikt nie czyta. Szklarz (dyskusja | edycje) 14:45, maj 28, 2013 (CEST)

Urzekłaś mnie. Jesteś jedyną Belieberką, która nie spamuje i nie obraża innych i nie pisze "RZ4|||!!!!!!!!!!!111 Nie rO5umi4ci3 go!!!!!!!!!!!!!!!!111". Spokojnie to tylko żarty :). Ja nie lubię popu i nic na to nie poradzisz- nonsensopedyści też nie lubią, a wiesz, że mają nietypowe poczucie humoru.

--Ten taki, co jest człowiekiem. (Tutaj pisać coś co mam gdzieś) 07:52, gru 30, 2013 (UTC)


z tym nietypowym poczuciem humoru to racja. ale trzeba pamiętać, że wszystko jest dobre, dopóki nie zmieni się w bezczelne obrażanie innych.


coś nie od beliberki: no właśnie "dopóki nie zmieni się w bezczelne obrażające innych" a Justina jaka teraz jest chamska, pluje na innych ( niestety nie mam zamiaru pisać wypracowań jak moja przedmówczyni) ćpa i tak dalej więc temu ludzie go nie lubią nawet w pierdlu wylądował za jazdę pod wpływem narkotyków i alkoholu nielegalne wyścigi przekroczenie prędkość i wyzywanie policjanta i to ma być dobry wzór którego ludzie uwielbiają?


Również nie od Belieberki: Słuchajcie, on się jeszcze kiedyś sparzy na narkotykach itp., w to nie wątpię. Ale jest dobrym człowiekiem - pomaga innym itp. Piosenki też nie są złe. Pamiętacie go widocznie tylko z "bejbi bejbi", kiedy nikt nie lubił jego babskiego głosu. Teraz jest naprawdę innym człowiekiem - zobaczcie sami, zanim cokolwiek napiszecie. Robicie wielki ból d u p y z tego, że jest sławny, że ma talent, że potrafił się wybić...