Gwóźdź logo.svg
Jaki jest według ciebie najlepszy tekst na Nonsensopedii?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Heroina

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Robienie hery

Heroina (dres. Hera, w języku Jedi Midichloriany) – najczęściej dożylnie przyjmowany przez wszystkie grupy społeczne czasoumilacz. Otrzymywana z maku, kolportowana po świecie gołąbkiem pokoju. Sprzedawana przez początkujących studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w ramach zajęć z przedmiotu „Funkcjonowanie nielegalnych form nieelastycznej podaży w warunkach legalnego, elastycznego popytu”. Dystrybuowana przez przemiłą brać studencką, sprzedający młodzi ludzie noszą nazwę dilerów. Poznasz ich po ujmującej prezencji, nienagannej powierzchowności i kwiatach maku dla ukochanej dziewczyny.

Działanie[edytuj • edytuj kod]

Heroina uśmierza ból, dając tzw. pozytywnego kopa. Minusem jest fakt, że po zażyciu około 0,5 działki tomograf komputerowy w czasie badania mózgu zaczyna drukować morfologiczne zdjęcia emo. Czasami twoje ciało po kontakcie z tym proszkiem bogów efektownie układa w tzw. pozycję Wolnego Tybetu (czyt. trupa). Ludzie wydają na heroinę dość dużo pieniędzy. Heroinistę bardzo łatwo rozpoznać w gazecie. Jego żona daje tam ogłoszenie o treści: „Za długi męża nie odpowiadam”.

Wygląd[edytuj • edytuj kod]

Najczęściej proszek w kolorze białym lub brązowym, także w postaci mokrej o symbolicznej nazwie „kompot”. Biały proszek jest najczystszą odmianą heroiny. Brązowy cukier jest częściej spotykaną substancją, chociaż po jego zażyciu grożą nam takie powikłania jak zatwardzenie, wymioty, ból brzucha czy drewniana trumna. Skład kompotu nie jest znany; wiemy tylko, że zawiera jedno z wcieleń śmierci znane w białoruskiej etnografii jako „makowa panienka”

Sposób użytkowania[edytuj • edytuj kod]

  • Dożylnie – najpopularniejsza metoda. Zanim zrozumiesz jak, zasięgnij porady w łódzkim pogotowiu ratunkowym, sanitariusze udzielą ci z pewnością fachowej informacji. Nie zapomnij im podziękować w testamencie, bo byłoby niegrzecznie postąpić inaczej.
  • Picie – forma bardzo skrajna. Stosowana jako manifestacja podziękowania wrogom za to, że mieli szansę w twoim życiu zaistnieć.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]