Hula hop

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Typowe Hula hop. No chociaż zerknij na to hula hop!
Hula hop ze specjalnymi kolcami dla emo.

Hula hop – znane jako duże kółko. Dziecięca zabawka, która w użyciu najlepiej wygląda na dorosłych osobnikach płci piękniejszej. Nie ma początku ani końca, chyba że pokażemy się z czymś takim na osiedlu, wtedy po interwencji miejscowych koksów, to coś może zdobyć i koniec, i początek, który często skończy w naszych dolnych plecach.

Zalety stosowania[edytuj • edytuj kod]

Dzięki hula hop można szybko spalić zbędne kilogramy i zdobyć kaloryfer, czy pozbyć się cellulitu. Po odpowiednio długich ćwiczeniach na naszym brzuchu, po odpowiednim pomalowaniu mięśni będzie można grać w szachy. Filozofowie od dawna zastanawiają się nad wspaniałością i doskonałością hula hop, który już w starożytności był używany do obrazowania orbit planetarnych podczas wykładów. Dzięki temu do studiów fizjologicznych filozoficznych mogły przystąpić kobiety. Ten niepozorny przedmiot dzięki temu uratował starożytną Grecję przed buntem feministek, a szczęśliwi Grecy przestali być miłośnikami męskiego piękna. Mógłby być stosowany podczas orientalnych tańców brzucha, jednak Arabowie[1] wolą trójkąty. Od biedy może służyć jako bezdętkowa opona do roweru[2].

Wady wrodzone i ukryte[edytuj • edytuj kod]

Jako, że hula hop to nie Nonsensopedia, posiada kilka wad:

  • po dłuższym i zbyt intensywnym stosowaniu może prowadzić do powstawania ran bioder podobnych do tych przy na rękach podczas autoekspresji;
  • niektórzy mogą mieć problem z jego założeniem lub co gorsza, w nim utknąć;
  • inne wady.

Przypisy

  1. Ludzie, nie konie.
  2. Jeśli jest zrobiony z gumy