Cellulit

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Cellulit – sławny grecki filozof żyjący przed naszą erą. Jego imieniem nazwano także zjawisko, pojawiające się często na ludziach kobietach.

Opis zjawiska[edytuj • edytuj kod]

Cellulit nie wygląda jak zwykłe zwały tłuszczu, ale jak skórka mandarynki, pomarańczy, czy innego owocu w słabej rozdzielczości. Jest on niezwykle niechciany przez wszystkich.

Powstały nawet specjalne metody (np. głodówka masażery, diety, siłownie) które prowadzą do nabijania czyjejś kieszeni niezłą kasą zaniku czegokolwiek tłustego. Najskuteczniejszą metodą usuwania cellulitu jest Paint lub Photoshop, jednak po tak drastyczne środki nie wszyscy ważą się sięgać. Istnieje jednak metoda peelingu polegająca na kąpieli w cukrze, specjalnym płynie lub budyniu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia[edytuj • edytuj kod]

Warto wiedzieć, czy ten problem dotyczy również Ciebie. Aby uzyskać taką informację, stań przed lustrem, następnie przyjrzyj się sobie uważnie. Jeżeli zauważysz coś nieprawidłowego, zapytaj Google co musisz teraz zrobić. Jeżeli nie, zapoznaj się z treścią ulotki, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu, lub po prostu wylosuj sobie coś innego.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app virussafe.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny medycyny. Jeśli wiesz, że należy przede wszystkim szkodzić – rozbuduj go.