Kurzajka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Opowiem Ci bajkę!
Miał chłopczyk kurzajkę...

Reklama leku na kurzajki

Kurzajka, inaczej brodawka – upierdliwa i wkuCenzura2.svgąca narośl, powstająca na skutek rzuconego zaklęcia. Najczęściej występuje u czarownic i czarnoksiężników.

Leczenie[edytuj • edytuj kod]

Nie daj się naciągnąć łasym na twoją kasę koncernom farmaceutycznym i dermatologom proponującym drogie zabiegi i maści, które w ogóle nie pomagają na to, co trzeba. Podobno środek na kurzajki lepiej działa na porost włosów, wypalanie brodawek prądem działa pozytywnie na erekcję, a ich wymrażanie powiększa biust. Największym fachowcem w leczeniu kurzajek był Tomek Sawyer.

Sposoby na pozbycie się kurzajek[edytuj • edytuj kod]

  • Zawiąż na czarnej nitce tyle pętelek, ile kurzajek, aby potem owiązany taką nicią kamyk wrzuć przez lewe ramię do wody, nie oglądając się.
  • Weź zdechłego kota i idź koło północy na cmentarz zaraz po tym, jak pochowają jakiegoś bezbożnika. O północy przyjdzie diabeł i kiedy będzie zabierał duszę zmarłego, ciśnij za nim kota i wypowiedz formułkę diabeł za trupem, kot za diabłem, kurzajki za kotem, już was nie ma!
  • Zawiąż na ósemkę między palcami ręki (najlepiej między środkowym i serdecznym) czerwoną nitkę.
  • Przyłóż świeży groch na kurzajkę i wrzuć go do studni. Następnie spieprzaj na tyle szybko, aby nie słyszeć jak wpada do wody. W miarę jak groch będzie gnił, kurzajka zacznie znikać.
  • Idź sam na środek lasu, gdzie jest pień z deszczówką, i równo o północny stań tyłem do pnia, wsadź rękę i wypowiedz formułkę jęczmień, bób, jęczmień, bób, indiańskie fajki, deszczówko, deszczówko, połknij kurzajki. Następnie trzeba szybko z zamkniętymi oczami odejść jedenaście kroków, obrócić się trzy razy i wrócić do domu, nie odzywając się do nikogo.
  • Weź fasolę i przetnij na pół. Potem rozetnij kurzajkę, weź trochę krwi i posmaruj jedną połówkę fasoli i zakop ją na rozstajach dróg około północy, kiedy nie ma księżyca, mówiąc precz fasolo, giń kurzajko i nie wracaj więcej do mnie. Potem spal resztę fasoli. Ten kawałek z krwią próbuje przyciągnąć drugą połówkę, a to pomaga krwi wyciągnąć kurzajkę.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

Istnieje teoria, jakoby kurzajki były formą życia pozaziemskiego, która próbuje opanować naszą planetę. Naukowcy z NASA wpadli na ten pomysł stosując metodę z fasolą. Okazało się, że kurzajka po rozcięciu przypomina mały móżdżek żywiący się naszą krwią.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app virussafe.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny medycyny. Jeśli wiesz, że należy przede wszystkim szkodzić – rozbuduj go.