Impotencja

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Nonźródła
Zobacz w Nonźródłach:
Wilhelm Zdobywca i Kamień Filologiczny

Impotencja – potoczne określenie choroby pojawiającej się u mężczyzny, gdy siła grawitacji staje się silniejsza niż siła przyciągania kobiet.

Impotencję powodują małe, zielone stwory – impy (ang. chochliki), które czerpią ogromną satysfakcję z rozkradania z okolicy szczawiu, chrzanu oraz czosnku, czyli roślin niezbędnych do tzw. zakiszenia ogóra. Niezakiszony ogór staje się po jakimś czasie miękki i spleśniały, co rzeczywiście w żaden sposób nie jest wstanie zadowolić, ani zaimponować kobiecie… po jakimś czasie od wybryków szalonego potwora, (z reguły 10–30 lat), nienadającego się do niczego ogóra zakopuje się w ziemi (zwykle wraz z jego właścicielem), co oznacza, że siła grawitacji ostatecznie zwycięża nad siłą przyciągania kobiet.

Złowieszcze impy atakują z reguły mężczyzn po pięćdziesiątce. Jedną z najsłynniejszych ofiar impotencji był Ernest Hemingway, który, kiedy z kliniki, w której go leczono do mediów dostał się przeciek o jego chorobie, próbował wmówić ludziom, że imp go nie zaatakował i opublikował swój, nieprawdziwy pamiętnik, zatytułowany „Stary człowiek i może”, książka ta szybko stała się bestsellerem, po tym jak dziennik The Times (z ang. czasy) nazwał ją „największym przekrętem w historii XX wieku”.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app virus detected 2.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny biologii. Jeśli się nie brzydzisz – rozbuduj go.