Joanna Kluzik-Rostkowska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wyluzowana Joanna

Joanna Kluzik-Rostkowska, posłanka PiS… PJN… nie, PO!

Niedoinformowany dziennikarz na temat przynależności partyjnej Kluzik

Jestem gotowa zginąć, by bronić gimnazjów!!!

Joanna Kluzik–Rostkowska o pomyśle PiS dotyczącego zlikwidowania gimnazjum

Wynegocjowałam drożdżówki! Wynegocjuję i kawę!

Joaśka likwiduje podziemie drożdzówkowe w szkołach, które zostało utworzone po reformie dotyczącej żywności w szkołach

Pociąg z Warszawy Wschodniej na Centralną jedzie 45 minut. Tak nie może być, a odpowiedzialność za to ponosi minister Grabarczyk.

Joanna Kluzik–Rostkowska o Cezarym Grabarczyku przed przystąpieniem do PO

Minister bardzo się stara, przekopuje Polskę.

Joanna Kluzik–Rostkowska o Cezarym Grabarczyku po przystąpieniu do PO

Joanna Kluzik-Rostkowska – polska posłanka charakteryzująca bardzo silnym poczuciem przynależności partyjnej. Zdecydowana przeciwniczka twierdzenia, że z tonącego statku kapitan schodzi ostatni, uważa bowiem, że powinien zejść jako pierwszy. Wielka miłośniczka zwierząt, zwłaszcza kameleonów i innych charakteryzujących się ubarwieniem ochronnym.

Działalność[edytuj]

Działania Joanny Kluzik-Rostkowskiej ujawniają brak profesjonalizmu wśród polskich dziennikarzy, którzy niemalże zawsze mylą się mówiąc, do której partii politycznej aktualnie ona należy. W trakcie relacji, przeciętny dziennikarz jest wyposażony w sprzęt, przez który jego kolega z centrali na bieżąco informuje go o tym, w której partii obecnie znajduje się Joanna Kluzik-Rostkowska. Dziennikarze ci porozumiewają się za pomocą skróconych komend, wszak wymawianie pełnej nazwy mogłoby znacząco spowolnić proces informowania.

Sympatie[edytuj]

W Sejmie od pewnego czasu krążą plotki o rzekomym romansie posłanki ze Sławomirem Nowakiem. Świadczyć ma o tym fakt, że podczas kampanii prezydenckiej w 2010 roku Sławomir Nowak podarował Joannie Kluzik-Rostkowskiej bukiet kwiatów pomimo tego, że reprezentowała ona przeciwny obóz wyborczy i konsekwentnie krytykowała kandydata, którego szefem sztabu był Nowak. Ponadto po wygranych przez Bronisława Komorowskiego wyborach prezydenckich podziękował posłance za wspaniałą współpracę. Na czym owa współpraca polegała nie wiedzą do dzisiaj nawet najbardziej wtajemniczone osoby.

Wiara w sondaże[edytuj]

W przeciwieństwie do innych polityków, którzy nie przywiązują wielkiej wagi do sondaży przedwyborczych, Joanna Kluzik-Rostkowska kreuje całą swoją postawę według ich wskazań. O tym, że do sondaży przywiązuje ona wagę, świadczy fakt, że po ujawnieniu, że poparcie dla PJN oscyluje w granicach błędu statystycznego, Joanna Kluzik-Rostkowska bez chwili zastanowienia podjęła decyzję o starcie do Sejmu z list PO.

Ciekawostki[edytuj]

  • Joanna Kluzik-Rostkowska jest jedną z niewielu osób, która wierzy w sondaże Homo Homini;
  • O tym, czy zostanie ona ministrem, decyduje wola koalicjanta rządowego, a nie partii rządzącej;
  • Posiada znakomite zdolności w ratowaniu się z tonącego statku;
  • Zawsze nosi ze sobą flagę, żeby wiedzieć, do której partii aktualnie należy;
  • Walczy o nią większość partii, pomimo tego, że w żadna z nich nie wie, jak długo się nią nacieszy.