Gwóźdź logo.svg
Masz swój ulubiony tekst z artykułu na Nonsensopedii, który trafia w sedno i rozbawia do łez?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Jolanta Rutowicz

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Osoba, która zdeklasowała Dodę z pozycji snajpera intelektu.

Kuba Wojewódzki o Joli Rutowicz

Jeszcze nigdy określenie „różowa przyszłość” nie brzmiało tak złowróżbnie…

Kuba Wojewódzki o Joli Rutowicz

Ona nas inspiruje swoim światem, swoim stylem bycia, swoją miłością do koników. (...) Jola na królową, Jola na królową!

Jakiś czterdziestolatek w długich, różowych włosach o Joli Rutowicz

Twoje umiejętności jazdy na lodzie są równe twojej inteligencji.

Doda o Joli Rutowicz (w odpowiedzi usłyszała „dźenki”!)

Jestem na swój sposób jestem jakimś tam fenomenem. Fenomenem siebie, tego, że jestem w jakiś sposób inna i świetnie się w tym odnajduję.

Jola tłumaczy zjawisko swojej popularności w rozmowie z Przekrojem

Michael Jackson żyje i ukrywa się na Maroko.

Jola uknuła już teorię spiskową o śmierci Michaela Jacksona, negując jego śmierć w ogóle. Poza tym ciekawe, czemu ukrywa się akurat na Maroko a nie w Maroku…

Czas wybaczyć Rosjanom Katyń!

Jola o problemach na świecie

Eeeee! No eeee więc ten eeee tego noo. Eeeeee. No właśnie. Adolf... ten no... eee... Adolf Stalin jest dobrym... eee... no... politykykikiem

Jola Rutowicz o obecnej sytuacji politycznej w Polsce

Czas wybaczyć tym, którzy wymyślili Jolę.

Kuba Wojewódzki o Joli Rutowicz

Jestem patriotką, dla mnie przechodzi 15 równików przez Polskę.

Jola' popisując się swą wiedzą geograficzną w teleturnieju, przy pytaniu „przez którą część Polski przechodzi równik”.

Jola Rutowicz[potrzebne źródło] – wybitna[potrzebne źródło] polska[potrzebne źródło] aktorka[potrzebne źródło] filmowa[potrzebne źródło], teatralna[potrzebne źródło] i[potrzebne źródło] serialowa[potrzebne źródło], piosenkarka[potrzebne źródło], intelektualistka[potrzebne źródło] i najznakomitsza[potrzebne źródło] postać[potrzebne źródło] polskiego show biznesu[potrzebne źródło], gwiazda[potrzebne źródło] Hollywood[potrzebne źródło], Bollywood[potrzebne źródło], zdobywczyni tytułu Królowej Przemysłu Rozrywkowego 2007[potrzebne źródło], 2008[potrzebne źródło] i 2009[potrzebne źródło].

Kariera Telewizyjna[edytuj • edytuj kod]

Jolaska eee mieszkała w Piotrkowie Trybunalskim (lećcie na jednorożcach, czasem można ją spotkać pod solarium) aleee London jest bardziej wystrzałowy. Ma chyba ee około trzydziestki, ciężko stwierdzić po tej pięknej opaleniźnie. Jolanta eeee występowała eee w ee kultowym[potrzebne źródło] programie Big Brader. Eeee w piątej edycji eee poznała Jarka Jakimowicza, eee z którym połączył ją płomienny romans, eeee który skończył się eee szybko gdy Jakimowicz dał jej eee zegarek, który eee wygrał. Jola była zachwycona yyyy tym, że ma eee już dwa zegarki, yyy że puściła go z torbami. Eeee była zazdrosna o Saszę Strunin, eee która odbiła jej Marcina eee Najmana. Yyy kolejną eee superprodukcją telewizyjną, eeee w której występowała yyyuuuuaaee Jola jest ambitny program Gwiazdy tańczą na lodzie.Eeee podobno Jolka otrzymała yyy specjalną misję od yyy Wielkiego Brata, eeeeeeeee aby zniszczyć Gwiazdy yyy tańczą na lodzie. Za tą misję eeee Jola otrzymała nagrodę aaaa Nobla w dziedzinie yyyyy głupoty. Yyyy Jolanta jest tak eeee popularna, że planuje się stworzyć specjalnie dla niej programik yyyyy o nazwie Gwiazdy Tańczą Na Rurze. Planuje się także eee utworzyć Jak Jola Śpiewa oraz yyyy Taniec z Jolą Rutowicz. Eeee w kuluarach show biznesu mówi yyyy się już o prowadzeniu przez nią eeee autorskiego programu B jak Błyszczyk,yyyyy gdzie ma polecać błyszczyki i eeee wielomiany.

Eeeee nim Jolanta yyy srała się ikoną polskiego yyyyy holiłódu, eeeeeeeee startowała do wyborów Miss Polski w yyyyy UK. Niestety, eeeeee odpadła podczas nagrywania prezentacji. Yyyyy ze względu na fluencyjną znajomość języka britisz, yyyy Jolanta nie potrafiła wypowiedzieć już polskopodobnych słów i yyyyy zwrotów jak solarium, eeeee praca, mam na imię Jolanta. Eeeeeee wtej trudnej chwili pomagali yyyyy jej eeee charakteryzatorka oraz eeeee fotograf. Eeeee wszystko znajduje się yyyyyy w archiwum eeeeee biblioteki jutjub.

Jolanta yyyyy jest również eeeeeee piosenkarką. Wraz z yyyyyy pewnym djem nurtu „hard-manieczki-techno-twoja-stara-białe-rękawiczki-Bóg-jeden-wie-co-umc-umc-tupa-tupa-jazda-jazda-ku…” Jola eeeee wykonała refren do yyyyyy utworu w eeeeee języku britisz ływ perfekt aksęt, ef kers.

Jola yyyyyy miała swój autorski eeeeee program J&J. Jednak został eeeeee zdjęty z anteny z yyyyy niewyjaśnionych eeeee przyczyn yyyyy niskiej eeeee oglądalności.

Najlepszą yyyyy przyjaciółką eeeee Jolanty jest Gosia Andrzejewicz znana i yyyyy utalentowana eeeeeeee piosenkarka, yyyyyyyyy królowa napojów trzech eeeee cytryn oraz yyyyyy jedyna osobą na eeeeeee którą było zlecenie z TVNu. Rutowicz yyyyyy zaprzyjaźniła się z nią eeeeee podczas swojego dwutygodniowego pobytu yyyyyyy w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Obie eeeeee wypowiedziały wojnę yyyyyyy nikczemnemu eeeee portalowi pudelek.pl. Z braku yyyyyyy zainteresowania ich znajomość eeeeee uległa ochłodzeniu. Yyyyy dostała propozycję założenia eeee wraz z Gosią zespołu yyyyy taneczno-muzycznego o nazwie JoGo. Niestety eeeee ten pomysł yyyyyy nie wypalił, ponieważ Gosia chciała śpiewać ze eeeee swoją idolką Dodą.

Jolanta przez yyyyyy krótki okres była w spożywczej eeeeee ciąży. Jednak yyyyyy jak dotąd nie zostało to yyyyyy udokumentowane. Obecnie Jola eeeeee ma romans z heteroseksualnym yyyyyy gejem. Obie planują mieć yyyyy wiele dzieci.

W wolnych chwilach eeeeee pomiędzy opalaniem się w solarium a yyyyyy kupowaniem błyszczyków, Jolanta spędza czas na eeeeee podróżach pomiędzy Polandem a Wielką Brytfanną zarówno w celach zarobkowych jak i eeeeeee rekreacyjnych.

Związek z Mateuszem Osieckim[edytuj • edytuj kod]

Obecnie Jolanta Rutowicz eeeee jest zaręczona z niejakim yyyyy 19-stoletnim Mateuszem eeeee Osieckim z Katowic, który się jej oświadczył eeeee podczas nagrania Rozmuf w Toku. Było to wybrykiem yyyyy godnym śmiechowiska największej skali. Dla niej rzucił szkołę i zrezygnował yyyy z matury, by dorównać eeeee poziomem intelektualnym swojej wybrance. Stwierdził yyyyyyy , że to eeeeee właśnie dzięki eee Jolancie stał się yyyyy prawdziwym eeeeeeee „ciachem”.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]