Jonas Brothers

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Zdjęcie promujące najnowszą płytę

Co za pedały.

Ktokolwiek o Jonas Brothers

Są biali, heteroseksualni i chodzą do kościoła. Czego w nich nie kochać?

Nowe hasło reklamowe zespołu Jonas Brothers

Te cioty z Disney Channel.

Eric Cartman o Jonas Brothers

Jądras Sisters – zespół rockowy sygnowany marką Disneya. Wypchany na siłę przez producentów nie miał szans się nie przebić, toteż dzisiaj musimy cierpieć. Wielką sławę przyniósł im film Camp Rock, zdjęcia z psami, oraz miliony fikcyjnych kont na naszej klasie. Ich muzyka składa się z tandetnych i prostackich riffów, (złożonych przez producentów), doprawionych miękkimi, niewieścimi wokalami. Ostatnio zaczęli występować w serialu Jonas, w którym są gwiazdami tak naprawdę popu.

Skład zespołu[edytuj]

Joe Jonas na co dzień
 • Józef Adam „Joe” Jonas (ur. 15 sierpnia 1989) – opanował trudną sztukę gry na tamburynie. Ma fryzurę w stylu emo. Joe jest środkowym z braci Jonas. Na jego widok mdleją napalone 11-latki, czego zazdroszczą mu pozostali bracia. Początkowo nie chciał zostać piosenkarzem, a aktorem komediowym, a w wywiadzie dla Disneya podzielił się mrożącą krew w żyłach informacją, że lubi galaretkę. Niestety jest skrajnie ułomny i tak naprawdę śpiewa za niego Adam Darski. Myśli że jest fajny, bo to on głównie śpiewa fałszuje.
 • Mikołaj Jurek „Nick” Jonas (ur. 16 września 1992) – śpiewak, gitarzysta, gra też na pianinie i perkusji. Nick jest najmłodszym bratem w zespole. Nick reguluje sobie brwi i obcina włosy maszynką do strzyżenia owiec. Gra zawsze z playbacku. Nie dawno dla telewizji przyznał się, że jest dobry w ping-ponga.
 • Paweł Kevin „Kevin” Jonas Jr. (ur. 5 listopada 1987) – gitarzysta (zazwyczaj Gibson Les Paul) i śpiewanie w chórkach (jako jedyny z Trójcy ma na tyle damski głos, by móc sobie na to pozwolić). Kevin jest najstarszym bratem w zespole. Zawsze ma najbrzydsze buty i jest najmniej pożądany przez małe dziewczynki. Używa imienia „Kevin” zamiast „Paul”, chociaż rozważa zmianę, jako że zazdrości imienia swojej gitarze. Nie posiada żadnej roli w zespole. Jest tam, aby pokazać jak atrakcyjni są pozostali dwaj.
Gangsta dewasta.

Styl[edytuj]

Jonas Brothers w przeszłości byli porównywani do klasycznych heavy metalowych zespołów, takich jak Led Zeppelin i Iron Maiden, chociaż porównanie to zostało wykonane przez głuchych i tych, którzy uczęszczają do szkół specjalnych.

Ich prawdziwy styl rzeczywiście stoi gdzieś między zgrzytem umierających w mikserze kotów i dźwiękiem gdy ktoś wydmuchuje sobie nos w łazience. Niektórzy twierdzą, że sample z ich muzyki pochodzą z Tibii, ale nie jest to na razie potwierdzone[potrzebne źródło] (Work in progress).

Czwarty brat[edytuj]

Mało kto wie, że kiedyś w zespole było czterech braci. Wkrótce po przyłączeniu się Martina do Koła Gospodyń Wiejskich, bracia otrzymali zlecenie, aby go unicestwić. Dzisiaj już nikt o nim nie pamięta.

Mało kto wie również o istnieniu ostatniego brata, 12-letniego Frankiego Jonasa (potocznie zwanego Bonus-Jonasem). Bracia chcieli go umieścić w zespole, ale Frankie nie dosięgał do mikrofonu i nie umiał chodzić w znaku rozpoznawczym zespołu – "rurkach". Od mniej więcej 2 lat krąży plota, że Frankie i Noah Cyrus (nienormalna siostra Miley Cyrus) chodzą ze sobą. Frankie pojawił się również jako aktor w "Camp Rock 2" grając dzieciaka nakrywającego wszystko kamerą. Gra też w serialu swoich braciszków "Jonas", gdyż tak samo jak do Camp Rocku bracia go tam wcisnęli (to się nazywa casting).

Skandale[edytuj]

Główna droga do sławy Jonas Brothers opierała się na coraz to nowych skandalach. W 2007 roku wyszło na jaw, że Jonas Brothers dubluje jeszcze jedno narysowane rodzeństwo. W roku 2008 Nick borykał się z problemem małych jąder. Odwiedzał różnych specjalistów, ale nie dawano mu nadziei, więc postanowił on zmienić płeć. Niestety operacja się nie powiodła i wyszło z niego takie coś, czym jest teraz. Z racji tego, że owy Jonas pisał codziennie piosenki, napisał jedną o swoim problemie. Nagranie przeciekło do internetu, co spowodowało, że bogate nastolatki zafundowały seans leczniczy u szamana, a bracia dostali propozycję przejścia do wytwórni Gej Records.

Fani[edytuj]

Stereotypowy fan Jonas Brothers to zwykle nastolatka bez smaku w muzyce. Fanki noszą pierścienie czystości, tak jak inni "cielebryci", tacy jak Miley Cyrus. Fanki Jonas Brothers potrafią zabić, gdy ktoś nazwie ich pedałami. Fanki, które myślą racjonalnie potrafią też zabić siebie, gdyż wiedzą, że nigdy nie spotkają żadnego czystego brata.

Interesujące fakty[edytuj]

 • W 2008 roku zespół przegrał sprawę sądową i został zmuszony do zapłacenia 200 jenów odszkodowania na rzecz Baranka Shaun'a, który pozwał Nicka o przywłaszczenie wizerunku. W związku z dużą stratą finansową zabrakło im pieniędzy na dokończenie tournee po Kucykolandii.
 • 14 lipca 2009 roku do księgarni trafiła książka Joe'go „Mein Pink Kampf – Moje przygody w Kucykolandii”. Nawiązuje ona do ekscytujących przeżyć w krainie Bravo Girl.
 • Tak naprawdę to Frankie jest prawdziwym Jonasem, a trójka z zespołu jest adoptowana.

Albumy[edytuj]

 • Dicks, Chicks, and Trying Penis Rises (2009) (Z hitem Penisoid)
 • A Little Bit Gayer (2008)
 • Pogan Brothers (2007)
 • It's All About Sex (2006)
 • We are noobs 120% (2005)