Morderstwo

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Morderstwo chwilę przed wykonaniem

…zachowanie skutkujące (…) korzyściami majątkowymi…

Wikipedia o morderstwie

Rachu-ciachu i do piachu

Mądrość ludowa o morderstwie

Morderstwo – niecodzienne, acz bardzo pożyteczne działanie. Polega na wyeliminowaniu niepotrzebnych osobników gatunku ludzkiego w celu zachowania równowagi ekosystemu, która jest niezbędna dla dobra środowiska. Jest to również skuteczny sposób zapobiegania przeludnieniu.

Oczywiście, korzyści z takich działań nie dotyczą tylko ekologii. Czasem ktoś nas po prostu wkurza i jesteśmy zmuszeni taką osobę wyeliminować, aby uniknąć dalszego pogarszania się naszego (i nie tylko) stanu psychicznego. Są też przypadki, gdy widzimy, że czyjeś życie jest tak bezgranicznie żałosne i żalowe, że poczuwamy się do obowiązku ukrócenia mąk takiej osoby.

Rodzaje[edytuj • edytuj kod]

Istnieje kilka rodzajów morderstw:

  • Morderstwo zwyczajne – umyślnie i – oczywiście – z dobrymi intencjami doprowadzamy do antropomorficznej personifikacji kogoś z naszego otoczenia. Zazwyczaj polega na dźgnięciu nożem, lub wypCenzura2.svgniu komuś z kałacha, ewentualnie skręceniu szyi.
  • Morderstwo psychopatyczne – nieco bardziej radykalna odmiana powyższego rodzaju. Doprowadza do niego osoba, która cierpi na cukrzycę, tyle, że cukier zastępuje tu dopamina. Doprowadza się do eksterminacji znacznie wolniej, ale za to boleśniej i nie mniej skutecznie. Zazwyczaj polega na ucięciu komuś głowy siekierą, wyrwaniu serca, a także na zakopaniu kogoś żywcem. Często wiąże się też z wyjadaniem mózgu ofiary. Zwłaszcza po zakopaniu żywcem.
  • Morderstwo masowe – polega na tym samym co rodzaj pierwszy, ale jest dokonywany na większej liczbie osób. Najczęstszym narzędziem w tym przypadku jest bomba atomowa lub głowica nuklearna. Najczęstsze ofiary: przypadkowi ludzie, mieszkańcy afgańskich wiosek, mieszkańcy amerykańskich miast. Charakteryzuje się celowością sprawstwa, ofiara to kwestia gustu. Podobno jednak o gustach się nie dyskutuje.
  • Auto-morderstwo – działanie autodestrukcyjne w celach rekreacyjnych. Skuteczne na krótką metę, nie uzależnia.
  • Ofiary z ludzi – bardzo pożyteczne morderstwo polegające na poświęceniu człowieka (najczęściej dziewczyny z nienaruszoną plombą gwarancyjną) aby udobruchać rozzłoszczone bóstwo. Często składane Panu Szatanowi przez mroczną stronę mocy.
  • Mamo, ja nie chciałem – rodzaj mordu popełnionego nieumyślnie, ilekroć coś tam trzeszczy dziwnie pod kołami, pośpieszyliśmy kolegę na polowaniu rykoszetem, przyciasna seksczapeczka nabijana ćwiekami.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Słownik
Zobacz w słowniku:
zabójstwo
Poradniki
Zobacz poradnik: