NonNews:Żona Jezusa Chrystusa aresztowana za oszustwo!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Żona Jezusa w momencie aresztowania. Jezus wyraził ubolewanie nad brutalnymi metodami działań lokalnej policji

19 sierpnia 2009

Jacksonville. Emma Kim-Tashis Chrystus, lat 25, żona Jezusa Chrystusa, założyciela chrześcijaństwa została aresztowana w salonie samochodowym tuż po tym, jak próbowała kupić samochód za 70'000$ przy użyciu czeku bez pokrycia.

Pani Emma Chrystus weszła do salonu Coggin Pontiac i po użyciu wyliczanki ene-due-rabe wsiadłą do luksusowej Escalade. Postanowiła, że wraz z mężem będzie się jej bardzo dobrze podróżowało tym cacuszkiem. Następnie postanowiła zapłacić i użyła czeku z podpisem Mr. and Mrs. Jesus and Emmy Christ wystawionym na kwotę 70'000$.

Jak poinformował przedstawiciel banku w Kalifornii, czek był bez pokrycia.

Porucznik Dan z biura szeryfa w Jacksonville powiedział: No ja wiem, że ta Emma jest żoną tego całego Jezusa, ale sorry, to nie jest usprawiedliwienie za używanie fałszywych czeków!

Wielu fanów Jezusa poczuło się oburzonych, twierdząc, że ludzie nie mogą używać zwykłego ziemskiego prawa wobec członków rodziny Jezusa, jak i jego samego. Przytaczają przykład mężczyzny, który wszedł do ratusza w Jacksonville i ogłosił, że ma prawa do całego miasta. Jak stwierdził jeden z pracowników ratusza, Jego czek był w porządku, a jeśli nie, ktoś to przeoczył i sprawa się rypła.

Pani Chrystus grożą surowe kary za oszustwa, ale ona wierzy, że wszystko się ułoży, a jej mąż pojawi się w salonie w następnym tygodniu: Jezus przyjedzie tu za tydzień, wszystko wyjaśni, odbierze samochód, a ja pozwę dilerów do sądu i poproszę męża, aby poraził gromem wszystkich tych, przez których znalazłam się w tej idiotycznej sytuacji.

Mieliśmy problemy, aby skontaktować się z Jezusem. Jak mówi pani Emma, mąż wciąż obawia się wyroku sprzed dwóch tysięcy lat, kiedy to został skazany w Izraelu na śmierć i wciąż jest podejrzliwy w stosunku do gości (w końcu w Stanach Zjednoczonych jest dużo Żydów). Jak powiedziała, jej mąż zgłosi się do salonu, gdy sprawa nieco przycichnie.

Na szczęście jednemu z naszych dziennikarzy udało się porozmawiać z Jezusem poprzez modlitwę. Niech to szlag... Mówiłem jej, że nie stać nas na Escaladę! Ledwie wiążemy koniec z końcem, mamy dużo kredytów, a ściągalność opłat z praw autorskich za wymyślenie chrześcijaństwa to prawdziwy ból w dupie. Wiecie jak to jest, gdy próbujesz ściągnąć należność od Watykanu, a oni ci mówią, że nie żyjesz a prawa autorskie wygasły? Muszę w kółko latać po sądach. Naprawdę nie powinienem był poślubić tej szalonej kobiety... Wiedziałem, że tylko będą z tego problemy. Zobaczymy się za tydzień w salonie samochodowym i wszystko jakoś wyjaśnię. Zdobędę kasę tak czy inaczej i nie będzie problemu.

Jezus najwyraźniej dobrze się ukrywał w Jacksonville. Antycypując przybycie Jezusa, tysiące osób zaczęło zjeżdżać się pod salon samochodowy Jacksonville, aby ujrzeć Jezusa na żywo. Istnieją obawy, że te tłumy mogą zniechęcić Jezusa do przybycia.

Jakkolwiek by się nie działo, przynajmniej do wizyty męża w salonie, pani Emma Chrystus pozostanie w areszcie hrabstwa Duval bez możliwości zwolnienia za kaucją.

Źródło[edytuj]