NonNews:Człowiekofotel grasuje po ulicach w USA

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Patrz pan, samochód bez kierowcy!
A jednak coś jest w środku

8 sierpnia 2017

Po drogach Arlington w Wirginii grasuje krzyżówka człowieka z fotelem samochodowym. Mieszkańcy są zszokowani tym niecodziennym zjawiskiem.

Wychodzę sobie na strita i nagle takie łot da fak – ten kar drajwuje bez drajwera! Finkuję sobie: podejdę, zobaczę co jest insajd, może to jakiś eksperiment z NASA or samfing. A tam w insajdzie… Panie, ja to w gusła nie beliwuję, ale to to jakiś alien był! Skrzyżowanie hjumana z fotelem! – mówi wstrząśniety pan Kowalsky, rdzenny mieszkaniec Arlington.

Udało nam się zdobyć zdjęcie człowiekofotela wykonane przez pana Kowalskiego. Na fotografii widać wyraźnie makabrycznie zniekształcony tułów kierowcy i wystające z dołu niemalże ludzkie ręce. Pozostaje nam się tylko domyślać, że ta makabra jest owocem eksperymentów amerykańskich naukowców.

Próbowaliśmy skontaktować się z tajemniczym człowiekofotelem, ale niestety nie był on zbyt chętny do rozmowy.

Z zaniepokojeniem obserwujemy rozprzestrzenianie się zarazy człowiekofoteli za oceanem. Wysłaliśmy już ostrzeżenie o nowym zagrożeniu do Ministerstwa Obrony Narodowej i czekamy na reakcję polskich władz. Do tego czasu lepiej mieć się na baczności – człowiekofotele mogą być wszędzie!

Źródło[edytuj]