NonNews:Dzisiaj wielka schizma

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

15 sierpnia 2009

Wczoraj na warszawskie „Okęcie” przybył szczególny samolot. Jednak nie chodzi tutaj o jego wygląd, lecz zawartość. Na pokładzie samolotu przebywała bowiem załoga i... Madonna! Co ciekawe, świat się nie zmienił od tego wydarzenia.

Cała Polska ze zniecierpliwieniem oczekiwała pojawienia się „Królowej Popu”, jednak ta, jako obecnie najgłupsza najważniejsza osoba w kraju uciekła wyjściem wojskowym, prosto do swojego apartamentu. Jednak nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie samo zachowanie gwiazdy. Zrobiła ona bowiem wokół siebie wielki szum medialny. Oczywiste aluzje do religijności Polaków prawie doprowadziły do odwołania koncertu!

Teraz połowa społeczeństwa, które w 90% deklaruje, że jest katolickie, będzie słuchać koncertu fałszywej królowej na żywo, przez kontakt bezpośredni bądź telewizję.

Oczywiście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo dzięki odwiedzinom Madonny polscy politycy przestali być najbardziej znienawidzonymi i kompromitującymi się ludźmi w kraju. Ale zaraz zaraz... Czy nie szykuje się tutaj jakiś rozłam?

Źródło[edytuj]

  • Szum medialny, 15 sierpnia 2009.