NonNews:EURO 2012: Czesi przypieczętowali zwolnienie Smudy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

16 czerwca 2012

Fakt zawsze poda nam prawidłową ocenę meczu

To już jest koniec! Nie ma już nic! Jesteśmy wolni! Możemy pić!

Czesi pokazali drzwi naszemu szanownemu selekcjonerowi – Franciszkowi Cuda i to już mogło zasugerować, co się wydarzy jakieś 72 minuty później. Nasze orły udowodniły, dlaczego toczą wyrównane boje z takimi mocarzami, jak Wyspy Zielonego Przylądka, Jamajka czy Estonia. Niestety Czechy nie dały rady dostosować się do tego spektakularnego poziomu i już po pół godzinie zaczęli przypadkowo prezentować się lepiej od Polaków, którzy po kilku oddanych strzałach dostali rozkaz od rywali, by zacząć chodzić chaotycznie po swojej połowie. W drugiej połowie Polacy dalej chodzili po murawie, ale Czesi już zaczęli oddawać strzały. Żeby nie zwracać dalej uwagi mediów, nasz debeściak Cuda zrobił zmianę! Wszedł Kamil Grosicki, który dostał spóźniony prezent urodzinowy i zaczął świętować to z resztą kadry, co natomiast sprawiło, że Czesi dalej atakowali naszą bramkę. Kolejne strzały bronił Przemysław Tytoń, aż w końcu ten skapitulował, chociaż tak naprawdę przeżył gola puszczonego po strzale Jiracka, to jednak słowo pozostało. Kibice na stadionie tak się przegłuszali, że nie zauważyli nawet, że ich idole przegrywają i nadal ich dopingowali, jak wspaniale grają, a po meczu nawet dziękowali za grę, której nie było! Ale zanim to się stało, najpierw Polacy dawali Czechom strzelać na bramkę, aż w końcu w ostatnich minutach postanowili zastraszyć Czecha, który jednak triumfował i Czesi wygrywają 1-0 z Polską. Po meczu Franz ogłosił odejście z kadry i postanowił zbudować przyszłego mistrza Polski z Adamiakowych, które nie wystąpiły na EURO z powodu kontuzji.

Składy:

  • Przemysław Tytoń – Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Sebastian Boenisch – Jakub Błaszczykowski, Dariusz Dudka, Rafał Murawski (73. Adrian Mierzejewski), Eugen Polanski (56. Kamil Grosicki Spóźniony o 8 dni prezent urodzinowy), Ludovic Obraniak (72. Paweł Brożek) – Robert Lewandowski
  • Petr Čech – Theodor „Krecik” Gebre Selassie, Tomáš Sivok, Michal Kadlec, David Limberský – Jaroslav Plašil, Tomáš Hübschman, Petr Jiráček (84. František Rajtoral O bramce dla Czech dowiedział się dopiero na boisku), Daniel Kolář, Václav Pilař (88. Jan Rezek Patrz: Rajtoral) – Milan Baroš (90. Tomáš Pekhart Patrz: Rezek).

Kat: Petr Pijaček Jiráček

Sędzia: Craig Thomson Nie pierwszy, którego świerzbiła kieszonka z kartkami...

Jakby ktoś jeszcze nie skapnął się: Polacy nie wyszli z grupy! Teraz pozostaje nam tylko śpiewać Koko Euro Spoko i śmiać się, gdy piłka leci hen wysoko.

Źródło[edytuj]

  • [1], 16 czerwca 2012.