NonNews:Gwiazdy kina spadają z firmamentu

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Tom Cruise w marcu 2006. Żegna się ze swoimi fanami, dziennikarzami i z tobą. Tak, z tobą!

26 sierpnia 2006

Aktorzy starej gwardii, Mel Gibson, który ratował kumpla siedzącego na sraczu przed tym, aby bomba nie porwała go ze sobą, i Tom Cruise, który rozbijał się na F-14, przestają być ency![1] Taką wiadomość podała kalifornijska policja, której funkcjonariuszom Gibson nawciskał od kurw i Żydów przy okazji kontroli drogowej. Później jego samego pijaniutkiego odstawiono na komisariat. Tom Cruise, zdobywca wyróżnienia za najbardziej seksistowski tekst o swojej ciężarnej żonie, również przestanie być ency. Paramount Pictures podziękował Tomowi za współpracę po tym, jak Cruise zaczął kręcić głębokie filmy dla hobbystów, których nikt nie rozumiał (filmów i hobbystów).

Szybko też karierę zakończyła Paris Hilton, wyrzucona z Bollywood, oraz Pluton, wyrzucony ze wspólnej z innymi planetami orbity. To wszystko superciężkie karły – komentuje dla NonNews anonimowy fizyk teoretyczny, sztachając się mieszaniną niejednorodną. Wszystko przez ciężkie jądra, panie – kontynuuje – oni są jak indyk na Święto Dziękczynienia, kroisz pan takiego, a tu puf, po indyku – akcentuje naukowiec.

Aktorzy, którzy masowo odchodzą z Hollywood, ponieważ się nie opłacają, zamierzają w najbliższym czasie założyć Undergroudwood (podziemny tartak), gdzie będą kręcili trochę spotów i dużo z ulgami podatkowymi, przeznaczonymi na filmy edukacyjne i instruktażowe. Alkoholizm Mela Gibsona nie ma być w tym przeszkodą, bo, jak mówi sam Mel: mój alkoholizm jest odpowiednio dokarmiony i nie sprawia trudności wychowawczych.

Przypisy[edytuj]

  1. Ency (ang. notable) oznacza możliwość posiadania własnej strony w Wikipedii. Gibson ją stracił, Cruise straci.

Źródła[edytuj]