NonNews:Jarek i Roman wracają do szkoły

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jarek już cieszy się z powrotu do szkolnej ławy

1 września 2006

Jarek i Roman zdecydowali się wrócić do szkoły. Jak podaje dzisiejsze Życie Warszawy, obaj już 5 września zasiądą w szkolnych ławkach, ponieważ dzień wcześniej pojawią się na uroczystości otwarcia roku szkolnego. Niestety, naszym dziennikarzom nie udało się uzyskać informacji, w jakiej szkole oraz w której klasie premier i minister mają rozpocząć ponowną edukację.

Przeciw tej informacji szybko zaprotestowali uczniowie i uczennice – także ci związani z lewicowo-gejowsko-proaborcyjną Inicjatywą Uczniowską: Nie chcemy Jarka i Romana w naszej klasie, bo na pewno będą ściągać i rozrabiać na lekcjach – mówi Emilka, lat 7. Podobnego zdania jest Tomek lat 10: Poziom wiedzy Jarka i Romana obniży średnią ocen naszej klasy. Zdecydowano się więc na najostrzejsze środki – protest przed Ministerstwem Edukacji. Będzie protestacyjne leżakowanie i blokada samochodzików na ulicy – zapowiadają młodzi ludzie.

Inicjatywa Uczniowska skleciła już zespół Giertych Musi Odejść, a lewaccy muzycy zapowiadają, że będzie jak w Arce Szatana. Starsi: studenci, i ci, którzy kiblują i przekroczyli trzydziestkę, zorganizują głodówkę codziennie od 1000 do 1500, bo przecież muszą coś jeść, aby mieć siłę na walkę z Ligą. Minister Giertych swego czasu zaczął publikować w internecie swój plan dnia i teraz anarchiści są wszędzie przed Giertychem, który pomyka zdezelowanym papamobile, bo zbytnio się coś poczuł.

Źródło[edytuj]

  • Rusza wielka akcja przeciw Giertychowi, „Życie Warszawy”, 1 września 2006.