NonNews:Już sześć lat zmieniając humor

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Sześciolatka do zerówki!

17 września 2011

To już sześć lat jak jesteśmy razem z wami. Sześć lat temu jajogłowi z USA zaufali zapijaczonym hipisom oraz brydżystom i wydzielili miejsce na polską wersję encyklopedii humoru. Sześć lat temu rozpoczęliśmy projekt, który stał się miejscem wyrażenia własnej opinii przez humor, o którym wspominano w wielu polskich mediach. Z reguły w kontrowersyjnym kontekście, ale bywały i pochwalne zdania. Dziękujemy drodzy czytelnicy i stokrotne dzięki dla wszystkich edytorów Nonsensopedii.

Przez sześć lat otrzymaliśmy dziesiątki listów z pogróżkami i groźbami procesu (ostatnio od prezydenta pewnego miasta), oskarżono nas o wszystkie moralne wynaturzenia, zbanowaliśmy setki wandali i trolli, którzy niejednokrotnie dali nam powód do zakupu ton Relanium. Przeżyliśmy napady zmasowanych ataków. Ilości skasowanych artykułów nawet nie liczymy. Ale przede wszystkim staliśmy się projektem rozpoznawanym wśród większości użytkowników internetu i jesteśmy dumni, że niejednokrotnie daliśmy im powód do śmiechu (mamy nadzieję, że tylko dzięki artykułom).

Pisano o nas w gazetach, mówiono w telewizji i radiu, pojawiliśmy się nawet na Wykopie! W ciągu sześciu lat zmienialiśmy kierunki dalszego rozwoju, ale zawsze staraliśmy się dotrzeć do każdej grupy odbiorców.

Ponadto staliśmy się zgraną społecznością, chociaż często dość niewielką. Każdy z nas ma swoje małe grzeszki, wady, zalety, zainteresowania, grupę krwi (niekiedy różną od B) oraz kolor tęczówek i sznurówek. Przeżywaliśmy wielkie kłótnie, jeszcze większe powroty i pogodzenia. Przyjaźnie między naszymi użytkownikami trwają niekiedy latami. I każdy z nas ma poczucie, że uczestniczył w czymś wielkim. Może, drogi czytelniku tego newsa, czas zastanowić się, czy aby do nas nie dołączyć?

– Jestem tak szczęśliwy, wszyscy się na mnie patrzą, mamo pozdrawiam! – krzyczał jeden z administratorów po wypiciu dwóch butelek radzieckiego szampana.
Wraz z dzisiejszym dniem idziemy na ostrą imprezę. Wykupiliśmy całe zapasy Piccolo i żelków, aby dać wreszcie upust emocjom. Niestety administracja nie zgodziła się na amnestię zbanowanych oraz łaskawe traktowanie wandali, więc mimo ogromnych ilości wpychanego w nas żarcia, nie poluzujemy pasa.

Pozostaje nam życzyć sobie i Wam kolejnych 6... a może 666 lat dalszego działania Nonsensopedii.

Administracja

Źródło[edytuj]

Zobacz też[edytuj]