NonNews:Kup koszulkę Nonsensopedii!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Gadżety takie jak Nonsensopedia – bezużyteczne, ale szpanerskie

1 kwietnia 2016

Administracja Nonsensopedii wychodzi na przeciw oczekiwaniom naszych wiernych fanów i rozpoczyna dystrybucję gadżetów związanych z ulubionym portalem polskich internautów.

Mamy przyjemność poinformować, że zdecydowaliśmy się rozpocząć współpracę z firmą odzieżowo-ceramiczną S&M Productions. W pierwszej kolekcji wiosna-lato 2016 będzie można zakupić koszulki z logiem Nonsensopedii (a w przypadku zarejestrowanych użytkowników – także z ich nickiem), kubki z motywami nonsensypedyjnymi, a także wiele innych gadżetów.

Dostępne będą również piłki w kształcie loga Nonsy. Oczywiście nienapompowane, nie jesteśmy Wikipedią. Nie zapominamy również o smakoszach. Nasza gama produktów oferuje sprzedaż specjalnego gatunku ziemniaka, które po obraniu i ugotowaniu ujawniają na sobie charakterystyczny puzzlasty wzorek. Nie mogło zabraknąć również ulubionej potrawy wielu naszych Czytelników, czyli budyniu – o smaku nonsensu, który podczas zalewania wodą będzie wydzielał opary absurdu. Dla mniej ekstrawaganckich podniebień przygotowaliśmy wersję waniliową.

Łolaboga, promocja! Zgłoś zamówienie na dowolny produkt już dziś, a dostaniesz 100 najlepszych artykułów Nonsensopedii na dyskietce gratis. Nie zwlekaj! Zamówienia można składać tutaj.

Źródło[edytuj]

Zobacz też[edytuj]