FotoŁowca 2020
Pochwal się swoim zdjęciem w FotoŁowcy – konkursie fotograficznym na najzabawniejsze zdjęcie wszechinternetów!

NonNews:Nasza-Nonsensopedia.pl – aktualizacja portalu!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Logo Naszej-Nonsensopedii.pl
Informacja jest, oczywiście, primaaprilisowym żartem.

1 kwietnia 2010

Dzisiaj około godziny 20.00, Nonsensopedia zacznie się przenosić na domenę Nasza-Nonsensopedia.pl. Powodem tej zmiany jest odejście od kodu Wiki na rzecz nowszych technologii.

Nasza-Nonsensopedia.pl będzie zarejestrowana w polskich urzędach jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Artykuły będzie można dodawać do ulubionych. Mamy też dobrą wiadomość dla katolików i innych mniejszości – artykuły: chrześcijaństwo, Nonsensopedia:Nasza opcja, Nonsensopedia:Zrzeczenie się odpowiedzialności, Jezus Chrystus, Bóg, ludzki żywot, a także wszystkie z kategorii subkultury zostaną usunięte.

Będzie można edytować artykuły, jednakże będzie się to działo nie za pośrednictwem przestarzałego kodu Wiki, a nowoczesnego Flasha, który pozwoli zmieniać wpisy na podglądzie (tzn. okno edycji będzie wyglądało tak, jak artykuł, ale będzie miało przyciski do edycji).

IRC Nonsensopedii zostanie zamknięty na rzecz czatu, który będzie zintegrowany z N-N.pl oraz porum (ono samo zostanie przekształcone w zwyczajny forumowy system, nad którym władzę będą mieli administratorzy). Każdy użytkownik nie będzie miał już strony użytkownika, a wizytówkę z ilością postów, awatarem, wiekiem (o ile go poda), mailem, GG, IP i informacjami co do nicków na czacie.

Można będzie także dodawać użytkowników do znajomych i wysyłać prezenty za SMS.

O 20.00 zacznie się przenoszenie Nonsensopedii pod nowy adres. Wszyscy użytkownicy zostaną wylogowani, a portal wyłączony. Nonsensopedia zmartwychwstanie jutro o godzinie 10.00.

Źródło[edytuj]

  • Informacje od administratora, 1 kwietnia 2010.

Zobacz też[edytuj]