NonNews:Mateusz Morawiecki zostanie administratorem Nonsensopedii

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Powitajcie nowego administratora!

30 listopada 2016

Mateusz Morawiecki otrzyma prawa administratora na Nonsensopedii. Jest to nagroda za wyjątkowo udany dowcip, który opowiedział na TVN24.

Mateusz Morawiecki opowiedział dowcip o treści: Posłowie wykonują bardzo ciężką pracę i od 20 lat nie mieli regulacji wolnej od podatku. Doceńmy ciężką pracę polityków. Redakcja Przedjutrze śmiała się z tego jakieś 15 godzin (ostatni raz taki atak głupawki był na pierwszym meczu Legii w tegorocznej Lidze Mistrzów). Gdzieś koło godziny 14 ktoś wpadł na pomysł, aby dać w specjalnym trybie uprawnienia administratora ministrowi finansów za wyborny żart.

Jestem zdziwiony, ale pozytywnie. Mam nadzieję że to nagroda za moją politykę finansową, która ratuje Polskę. – odrzekł pan Morawiecki.

Minister finansów będzie pracować pod nickiem ILoveJaroslav. Niestety napływ obowiązków spowodował, że pan Morawiecki nie założył jeszcze konta. W każdym razie już niedługo będziemy mogli powitać nowego administratora, który zawyży średnią wieku tej grupy użytkowników do czternastu lat.

Źródło[edytuj]