NonNews:Nonsensopedia się rozwija

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

14 kwietnia 2007

Na pewno ta część z was, która obserwuje licznik artykułów Nonsensopedii, może się dziwić, dlaczego od ponad czterech miesięcy oscyluje on w okolicach dwunastu tysięcy. Wiąże się to z tym, że postawiliśmy na jakość i na miejsce złych, kasowanych artykułów, pojawiają się nowe, dobre.

Chociaż nie dzieje się to w trybie jeden za jeden i temat za temat, a jest nieco bardziej rozproszonym procesem, ogólny poziom wzrasta.

Utworzyliśmy nowe działy dla pewnych typów treści (Gra, portale tematyczne, poradniki), zmodernizowaliśmy słownik, przyspieszyliśmy procedury usuwania złych artykułów i zmodernizowaliśmy procedury oznaczania dobrych.

Uruchamiamy odnowioną Kanciapę, w której znajdą się pożyteczne zalecenia i zasady, a także przygotowujemy kompletną pomoc, abyś mógł, drogi czytelniku, nauczyć się więcej, niż tylko to, że link wstawia się [[tak]] i nie musiał sprawdzać niczego na własnej skórze.

W dalszym ciągu nie akceptujemy w Nonsensopedii prywaty, chociaż dalej kasujemy takich artykułów około dziesięciu dziennie.

Pamiętaj, że i Ty możesz nam pomóc w budowaniu wielkiej, silnej, krzepkiej i powabnej Nonsensopedii.

Źródło[edytuj]