NonNews:Obywatelska inicjatywa plakatowa

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Paaanie, jeszcze ten ruski tekst wytniemy i będzie jak znalazł

12 września 2017

Obywatele Rzeczpospolitej Polskiej w oddolnym czynie społecznym wieszają billboardy mające informować społeczeństwo o wielkiej wadze rządowych reform sądów.

Postanowiliśmy porozmawiać z organizatorami akcji Sprawiedliwe sądy, w wyniku której na ulicach pięknych polskich miast zawisły czarno-białe plakaty, a w telewizji pojawiły się spoty informacyjne.

Jesteśmy oddolną inicjatywą obywatelską, nie mamy żadnych powiązań z jakąkolwiek partią ani żadnym rządem. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni naszym sponsorom, do których należą między innymi PZU, PKP, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, PKN Orlen i Polska Grupa Zbrojeniowa. Pragnę również podziękować pani Beacie Sz., która była jednym z inicjatorów akcji.

Zapytaliśmy też przedstawicieli Polskiej Fundacji Narodowej, jakie są ich plany na kolejne akcje informacyjne.

Czarno-białe plakaty okazały się być niezłym pomysłem, dlatego planujemy kontynuować ten dichromatyczny trend. Nasi graficy przygotowali już kolejną serię plakatów, tym razem opartych o czerwień i złoto.

Udało nam się zobaczyć przedpremierowo jeden z nowych plakatów, który zamieszczamy w artykule. Wielce raduje naszą redakcję fakt, że w czasach politycznego skCenzura2.svgtwa zdarzają się przykładni obywatele, którzy trudnią się edukowaniem reszty społeczeństwa.

RAZEM KU ZWYCIĘSTWU!
NIECH ŻYJE WIELKI WÓDZ I NONSENSOPEDIA ZAWSZE DZIEWICA!

Źródło[edytuj]

  • Przedjutrze, 12 września 2017.