NonNews:Poznaniacy smażą kiełbaski palnikiem acetylenowym

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Grunt to optymalnie wykorzystać dostępny sprzęt

20 października 2017

Pracownicy poznańskiego MPK ciężko pracują przy remoncie torów tramwajowych na Jeżycach. W huku ciężkiej maszynerii i gorączkowej pracy robotnicy wykazują się kreatywnym podejściem do kwestii gastronomicznych.

Jeden z pracowników został przyłapany na gorącym uczynku (dosłownie!), gdy opalał nabite na pręt stalowy kiełbaski palnikiem acetylenowym. Będąc prawdziwym inżynierem, wykorzystał wszystkie dostępne mu środki, by osiągnąć swój chrupiący i ociekający tłuszczykiem cel. Sprawę skomentował rzecznik prasowy poznańskiego MPK.

Chwalimy innowacyjny sposób przygotowania lunchu przez naszego pracownika. W ten sposób oszczędzamy czas niezbędny na przygotowanie posiłku i na dodatek realizujemy unijne zalecenia co do optymalnego wykorzystania sprzętu budowlanego. Zamierzamy w najbliższym czasie przeprowadzić serię szkoleń dla pracowników, podczas których dowiedzą się między innymi jak podgrzać zupę na oporach rozruchowych w tramwaju Konstal 105Na, jak rozwałkować ciasto na pierogi kołem autobusu oraz jak można zastąpić gofrownicę szafą wysokiego napięcia i nie umrzeć przy tym.

Do naszej redakcji trafiły też niepotwierdzone informacje o planowanej wizycie Magdy Gessler w MPK Poznań. Któż może wiedzieć, jakie rewolucje w kursowaniu komunikacji miejskiej zostaną wprowadzone po tej wizycie?

Źródło[edytuj]