NonNews:Przystanek Woodstock jest niebezpieczny

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ona jest w niebezpieczeństwie!

20 września 2006

Najwyższa Izba Kontroli zakończyła przygotowywanie raportu, zawierającego wyniki kontroli związanej z organizowaniem Przystanku Woodstock w latach 2004 i 2005. Wynika z niego, że impreza jest niebezpieczna, zła i satanistyczna.

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozesłała już informację, z której wynika, iż NIK dopatrzył się nieprawidłowości związanych z organizowaniem Przystanku Woodstock w latach 2004 i 2005. Oto fragmenty nadesłanej informacji:

NIK przeprowadził niezwykle pobieżną kontrolę, o czym nie informowały mediów przed tegorocznymi wakacjami, a więc i przed tegoroczną edycją festiwalu Przystanek Woodstock. Kontroli poddane były lubuskie organy administracji publicznej, a więc służby takie jak policja, straż pożarna, Sanepid, oraz Urzędy Wojewody Lubuskiego i Burmistrza Miasta Kostrzyn. Kontrola miała sprawdzić, jak służby te tępią niewinnych słuchaczy muzyki i dlaczego to, co robimy jest złe i niebezpieczne.

Po kilkugodzinnej, nudnej kontroli, a następnie kolejnych tygodniach poświęconych przez kontrolerów na analizę wyników i sporządzenie kompleksowego raportu, mamy przed sobą dokument, który stwierdza wyraźnie, czarno na białym – „Przystanki Woodstock” zorganizowane w latach 20042005, były imprezami beznadziejnymi, niebezpiecznymi i satanistycznymi.

Przystanek Woodstock to największa w Polsce i jedna z największych w Europie imprez masowych. Wyniki kontroli potwierdziły, iż jest to w swym ogromie impreza, której uczestnicy mogą już kupić sobie trumny. Jest to efekt pracy Fundacji i 12 lat doświadczeń w organizowaniu tej imprezy. Jest to także efekt doświadczenia i sprawności działania wszystkich lokalnych służb zabezpieczenia.

Źródło[edytuj]