NonNews:Pupa do góry, koniec z wieszakami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z NonNews:Pupa do góry)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
To, co prawdziwe, jest często niedostępne dla oka

8 września 2006

Na rynku francuskim, belgijskim oraz brytyjskim pojawiła się istna nowość, zainspirowana ciałem a'la Jennifer Lopez. Francuzki mówią w ten sposób głośne „nie” modnemu w USA rozmiarowi „0”!

Wdrażaniem nowych trendów zajęli się podobno mężczyźni, którzy mają dość kobiet-wieszaków podłączających się do kroplówki raz w tygodniu, by nie umrzeć z głodu.

Nie przeszkadza mi to, że Julietta waży tyle, ile ważyła w dniu swoich urodzin, jeśli to sprawia, że jest szczęśliwa, jednak chciałbym się czasami do niej przytulić i nie podrapać się o jej kości – mówi 32-letni Martin, który był pierwszym kupcem nowego produktu, którym dziś zachwyca się już większość Paryża.

Sprzedaliśmy całą dostawę w jeden dzień – poinformował sprzedawca w jednym z ekskluzywnych sklepówklientami byli głównie mężczyźni, którzy chcieli zrobić niespodziankę żonom. Jeden pan przyznał się nawet, że nawet w seks shopie od dawna nie znalazł nic, co by tak na niego podziałało.

Owym rewolucyjnym produktem są wkładki, które umieszczone w odpowiednim miejscu podnoszą pośladki, które dzięki temu wyglądają na większe, jędrniejsze i pełniejsze.

Podobno dostępna jest także bielizna „podnosząca pośladki”, utkana z mieszaniny elastycznych oczek. Paseczki o różnej szerokości i gęstości pozwalają korzystnie uwypuklić ten rejon, który w czasach „przed” Jennifer był chętnie zasłaniany i uciskany zbyt ciasnymi spodniami.

Wpływało to niekorzystnie na ukrwienie tej partii ciała – mówi zaprzyjaźniony doktortrendy, z którymi teraz mamy do czynienia mają wiele zalet, między innymi ocieplają te miejsca i uważam to za wspaniały postęp. Dobrze, że stringi odeszły do lamusa.

Ciekawe co na ten temat mają do powiedzenia mężczyźni, którzy mogą czuć się oszukani w sytuacji, gdy zobaczą kobiecą pupę bez bielizny?

Jednak oni także mają swoje sekrety: bieliznę, która także uwypukla co nieco, tym razem jednak z przodu.

Taka kobieca bielizna to rozwiązanie dla pań, które nie mają czym się pochwalić w okolicach pupy. Pracujemy jednakże już nad wkładkami silikonowymi, które umieszczać będziemy pod skórą, by efekt nie zniknął wtedy, gdy kobieta zostanie bez bielizny – obiecuje chirurg plastyczny – na razie zachęcam do zakupu wkładek, by każda pani mogła sprawdzić, czy większa pupa to jest to, co jest jej potrzebne do szczęścia.

Nie znany jest termin, gdy bielizna ta pojawi się na polskim rynku. Prawdopodobnie nastąpi to nieprędko, gdyż Francuzki i Brytyjki kupują po kilka par tegoż towaru, bowiem doskonale pasuje do nowych spódnic typu pokaż wszystko, które znów powróciły do łask.

Źródło[edytuj]