Wyniki konkursów „Różowy Słoń” i „Biały Kruk” już są!
Zobacz, które artykuły i grafiki czytelnicy wybrali jako najlepsze w 2020 roku.

NonNews:Terroryści: 11 września będzie spokojny

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Czy te oczy mogą kłamać?
Chyba nie...
Czy ja mógłbym Stany złamać?
Kto to wie...
NonNews
Zobacz w NonNews temat:

11 września 2006

Al-Kaida nie zamierza naprzykrzać się organizowanej w tym roku piątej rocznicy ataków CIA... sorry, swoich własnych na World Trade Center. Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! – wyznają z pokorą polscy terroryści, czyli pokorni muzułmanie z jednego z poznańskich meczetów.

Nasi arabscy przyjaciele przytakują: وقد ورد معنى الارهاب في القران الكريم بصيغة واضحة لاتقبل التأويل ، ومنها الرهب ، والاسترهاب، حيث جاء في القرآن الكريم في سورة الانفال" وأعدّوا لهم ما استطعتم من قوّة ومن رباط الخيل ترهبون به عدوّ الله وعدوَّكم وءاخرين من دونهم لاتعلمونهم الله يعلمهم! Trudno nie zgodzić się, że wyrażona tu skrucha jest dowodem roztropności, mądrości i dojrzałości, oraz tego, że na pewno coś knują ci mali, niedomyci, wrzeszczący samobójcy.

Dlaczego odechciało im się atakowania? Dlaczego zaczęli nosić trampki? Dlaczego ich kobiety zaczynają pokazywać policzki? Skąd ta ręka wyciągnięta do Ameryki, choćby była to tylko ręka obcięta jednemu z jeńców? Skąd te nagłe uśmiechy od ucha do ucha, poszerzane brzeszczotem? Na wszystkie te pytania nasi bliskowschodni przyjaciele odpowiadają w jeden sposób: Zaaa Aaallaaachaaa! Tra-ta-ta-ta-ta-ta-ta! Bum! Bum! BUM!!!

Zapytani, czy mogliby skłamać w tak ważnej sprawie, terroryści odpowiadają: Jasne. Jedliśmy w McDonald'sie, słuchaliśmy Busha, oglądaliśmy homoseksualistę Kaczora Donalda, a więc musimy jakoś okazać naszą wdzięczność za zgniliznę zachodu. Czy miałoby to oznaczać, że chociażby awionetka wbije się w World Trade Center? A skąd! – odpowiada anonimowy, oficjalny rzecznik prasowy Al-KaidyW co mamy uderzyć? We flagę zatknięte na ruinach i zgliszczach, tak jak wszystkie flagi wiecznie zwycięskich Stanów? Te patałachy nie wybudowały nawet nowych celów! Nie jesteśmy amatorami, którzy desantują na motolotniach przyczepy kempingowe! – gorączkuje się rzecznik, a pod koniec niemal podnosi głos. A więc mamy już jasność: ataki zostały odwołane z przyczyn logistycznych, ponieważ Stany nie dostarczyły tarcz, a Ruscy, zapewne, uzbrojenia, w tym noży do papieru i krewetek.

Źródło[edytuj • edytuj kod]