Wyniki konkursów „Różowy Słoń” i „Biały Kruk” już są!
Zobacz, które artykuły i grafiki czytelnicy wybrali jako najlepsze w 2020 roku.

NonNews:Woda na Marsie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

18 lipca 2011

Szklanka z ową wodą

Już niedługo Ziemia przestanie być ostatnim bastionem życia w Układzie Słonecznym.

Według amerykańskich naukowców na Marsie istnieją spore zasoby wodne. Jak mówi prof. George Home z Uniwersytetu Hogwart Harvard:

Sondy które kupiliśmy od Ruskich za marne grosze, w końcu się przydały i wróciły na Ziemię z próbkami wody, która (jak okazało się po badaniach) nadaje się do picia!
Na takiej samej zasadzie jak muchomory nadają się do jedzenia – dodał inny naukowiec.

Nasz reporter miał okazję spróbować tej wody, jednak krótko po tym dostał zatrucia pokarmowego, co tylko świadczy o tym, że na Męskiej Planecie znajdują się żywe mikroorganizmy.

Szefowie firm wodociągowych już zacierają ręce – nareszcie przestaną się martwić o przyszłość swoich firm, a Komisja Olimpijska bada wodę z Marsa w celu określenia jej użyteczności podczas zawodów pływackich.

Ekonomiści przewidują, że już wkrótce będziemy mogli kupować działki na Marsie, a ich sprzedaż będzie prowadziło państwo, które jako pierwsze zatknęło flagę na Czerwonej Planecie – USA. Rosjanie właśnie oficjalnie ogłosili sprzeciw i wraz z państwami arabskimi szykują pokojowy protest, na którego relację zapraszamy już w następnym numerze.

A już jutro ekstra dodatek: Obcy w ciele reportera brukowca.

Źródło[edytuj • edytuj kod]

  • Przedjutrze, 18 lipca 2011.