Gwóźdź logo.svg
Jaki jest według ciebie najlepszy tekst na Nonsensopedii?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Bezsens

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Nonsens)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ujednoznacznienie „Nonsens” przekierowuje tutaj. Zobacz też Nonsensopedia.
Słownik
Zobacz w słowniku:
nonsens

Bes sęsu!!

Jasiu Śmietana o tym artykule

Bezsens – coś mądrego, co zawiera morał życiowy, na przykład: Pijany żyje dwa razy krócej, ale widzi dwa razy więcej.

Rodzaje bezsensów[edytuj • edytuj kod]

Istnieją różne rodzaje bezsensów, którymi wszyscy pogardzają, albo odwrotnie: czczą je i sami chcą się nimi stać.

Oto one:

Bezsens zwyczajny (Bezsensus Głupus Alus Niezbytus Nomalnus) cechuje się jedną wielką paplaniną bez składu i ładu. Jak rozpoznać bezsens zwyczajny? Ludzie będą się gapić na jakiegoś człowieka i wytykać go palcami. Człek zaatakowany przez bezsens zwyczajny będzie plótł coś w stylu Ja lubić amciu amciu e-e i komar mnie ty rowerek bum-bum jesteście worek. Oczywiście wtedy dzwoń po pracowników wariatkowa.

Bezsens dziecięcy (Bezsensus czasamus przemijus samus alus niemusus wcalus) najczęściej atakuje dzieci w wieku od urodzenia do 3 latek. Jeśli się nie uczy dziecka mówić, wtedy utrzymuje się dłużej. Czasem przemija sam, a czasem nie, a jak nie przemija to spójrz w kalendarz. Może twój dzieciak nie ukończył 3 roku życia. Dziecko rodzi się z tą wadą wymowy, a jeśli się nie rodzi, to masz kłopoty. Jeśli się urodziło, ale potem nie gada nic, to po prostu jest rybą.

Bezsens Wikipedyczny (Bezsensus Wikipedicus) – najgorszy z możliwych rodzajów bezsensu. Dzieło szatana stworzone by siać zamęt i ogłupiać ludzi za pomocą kłamliwej Wikipedii.

Bezsens pIsAnY (Bezsensus alus paskudnus odmianus nius idealnus dlus pisarzus ijus równius artystus) – zŁoŚlWa OdMiAnA bEzSeNsU. jEśLi,TwÓj KoLeGa Z rOdZiNy AlBo Ty Ma BeZsEnS pIsAnY tO sIę BóJ. bO nIe! MoŻeSz ZoStAć PiSaRzEm? Bo PiSzEsZ sAmE gŁuPoTy…TyPu ;Faergshgkshkgzhslk{Tygd}.!?,:.)(ssc.

Zapobieganie bezsensowi[edytuj • edytuj kod]

Jak zapobiegać bezsensowi? To bardzo proste:

Nic nie rozumiesz? To dobrze, to znaczy że jesteś zdrowy. Nie potrzebny ci ten wzór. No chyba że się jeszcze trochę boisz, to tu jest łatwiejszy:

Łykaj aspirynę nie częściej jak 60 razy na minutę, dużo chrap i zachowuj się w miarę normalnie.

Historia bezsensu jest bardzo krótka[edytuj • edytuj kod]

Kiedy człowiek zobaczył (i poczuł), że ogień grzeje, z radości nie mógł wydusić czegoś sensownego i wydał serię niekartykułowanych, cokolwiek to znaczy, dźwięków. Zdarzyło się to o godzinie 4:00 rano. Grupka przyjaciół tego człowieka rozniosła o tym wieść i tak kilka procent świata jest chore na bezsens. Czemu? Bo dzień wcześniej człowiek powiedział swoim kolegom, że jutro o 4:00 pokaże język mądrości. Ale nazajutrz o tej godzinie wynalazł ogień. I tyle.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

  • Bezsensem często w swoich wypowiedziach posługują się kłamcy i politycy (to to samo)

Zobacz także[edytuj • edytuj kod]