Odsłownie1.svg

Zdecyduj kto wygra w konkursie Odsłownie 2021 na najlepsze hasło słownikowe!
Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Nonsensopedia:Finanse

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Nonsensopedia to niezależny projekt humorystyczny. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie każdy może podzielić się ze światem swoją humorystyczną twórczością. Do wypełniania naszej misji są nam jednak potrzebne skromne fundusze na utrzymanie serwera.

Serwery Nonsensopedii są utrzymywane tylko i wyłącznie z darowizn czytelników i edytorów. Nie zarabiamy na tym ani grosza, naszym jedynym celem jest opłacanie serwera. Nie lubimy reklam, dlatego na Nonsensopedii nie ma ich wcale. Wszystkie nasze rozliczenia są w pełni transparentne, tabelę ze wszystkimi cyferkami znajdziesz tutaj. Osobą odpowiedzialną za prowadzenie rozliczeń jest Ostrzyciel, skontaktuj się z nim w razie ewentualnych pytań lub problemów.

Miesięczne utrzymanie serwera, backupu i domeny w tej chwili kosztuje około 200 złotych. Koszt może się w przyszłości zmienić w zależności od tego, jak będzie kształtował się ruch na Nonsensopedii.

Możesz dorzucić swoją cegiełkę przelewając nam parę złotych przez PayPal. Pamiętaj jednak, że pobierana jest prowizja w wysokości 2,9% wpłaty + 0,80zł. Możesz skorzystać z linku paypal.me/nonsensopedia lub przycisku poniżej. Jeśli chcesz, by twój nick znalazł się w tabeli rozliczeń, podaj go w komentarzu, w przeciwnym wypadku oznaczymy dotację jako anonimową.

Elefant.png
Donejt.gif


Dziękujemy za Twoją pomoc w utrzymaniu niezależności Nonsensopedii!

Zobacz też