Pol’and’Rock Festival

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Pokojowy Patrol upomina przystankowicza
Szczęśliwa woodstockowiczka, susząca się w upale
Świetnie bawiący się fan muzyki rockowej. Tak, to ten po prawej, co leży.


NonNews
Zobacz w NonNews temat:

Pol'and'Rock Festiwal (do 2017 Przystanek Woodstock, wym. Łudstock) ur. 15 lipca 1995) – cykliczna impreza składająca się z błota, piwa, Jurka Owsiaka, akwizytorów Wielkiej Orkiestry Świętojańskiej Przemocy oraz satanistów, kierowników dyskontów spożywczych Biedronka i zagubionych uczestników Przystanku Jezus, a organizowana z myślą o ludziach którzy parają się żebraniem. Do stałych elementów krajobrazu należą także wioska piwna, Patyczak, samochody terenowe fundacji Owsiaka wyglądające jak dywizjon FBI, Pan Witek i oflagowanie obozów (np. tutaj marihuana).

Scena[edytuj • edytuj kod]

Scena, oprócz goszczenia zespołów, służy też do inicjowania hymnu Polski przez Jerzego, oraz do licznych ogłoszeń, w tym matrymonialnych (trzy dziewczyny w wieku 14, 15 i 16 lat czekają na chętnych...) i nawołujących do zwrotu zegarków.

Pole namiotowe[edytuj • edytuj kod]

Na okupywanym przez woodstockowiczów polu namiotowym odbywa się właściwa część przystanku, w tym deklaracje o niemożności wypicia więcej i zapewnienia, że zaraz ruszymy się pod scenę. Przystanek tradycyjnie organizowany jest na bardzo wietrznych równinach, bo gdzie nie spojrzeć, tam falują namioty.

Walka[edytuj • edytuj kod]

Na Przystanku Woodstock miał miejsce debiut w MMA Jurka Owsiaka. Przeciwnikiem był stragan z okularami. Owsiak zwyciężył w pierwszej rundzie przez KO.