Poradnik:Jak być dobrym nastoletnim partnerem

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Jak być dobrym nastoletnim partnerem – poradnik.

Kończysz podstawówkę, do szkoły średniej, a może jesteś przynajmniej mentalnym gimbusem? Świetnie! Dzięki temu poradnikowi będziesz mógł, sprawdzić się jak partner w związku miłosnym ze swoją rówieśniczką.

Przed związkiem[edytuj • edytuj kod]

Czaj się za swoją przyszłą dziewczynką. Zagaduj. Albo nie, nie zagaduj. Tylko na GG możesz. I SMS-ami. OK… Kiedy już poczujesz, że nadszedł czas – do dzieła!

Wchodzisz na GG, powoli przesuwasz swoją listę kontaktów, aż znajdziesz na niej swą wybrankę. Ach, właśnie! Dodaj na końcu jej nazwy kontaktu buźkę „:*”, czyli np. „Ania :*”. Albo jeszcze lepiej! „Anu$ :*”! Lub w ogóle – okaż jej całą swą miłość. Nazwij ją kochaniem („Kochanie :********** :* :**”). No dobra, zostawmy już to sranie w banie i zajmijmy się częścią właściwą – zapytaniem o chodzenie! Napisz do niej np. „Hejj Aniu xD :*:*”, ona coś ci odpowie, zapytaj co u niej (albo nie pytaj, ja ci od razu odpowiem – nic xD) i rzuć wtedy megapięknym tekstem… „E, chcesz ze mnom chodzić?”. Yeeeah, nie ma bata, żeby odpowiedziała, że nie. No i… jesteście parą! Zmień opis na „KCA :*”, napisz swojej nowej lasencji, iż ją kochasz. Przy odrobinie fartu posika się ze szczęścia.

I miesiąc[edytuj • edytuj kod]

Nareszcie zaczniecie normalnie rozmawiać… Chodź z nią po szkole za rękę, tulcie się, siedźcie ze swoją paczką i gadajcie z nimi. Nie trać kontaktu ze swą lubą i nieustannie pisz do niej SMS-y, dzwoń, zaGGaduj. Nie zapomnij o „dobranoc kochanie :*** KC :*”. Idź spać, w szkole powiedz jej, że nie mogłeś zasnąć, bo całą noc o niej myślałeś. I tak w kółko przez cały miesiąc.

II miesiąc[edytuj • edytuj kod]

Kupuj jakieś prezenty. Najlepiej biżuterię, vide soczewki kontaktowe, lub coś w tym guście. Całujcie się. W sumie nie ma przeszkód, żebyście spędzali ze sobą całe dnie. Zapraszaj ją czasem do kina, albo do kawiarń. Pisz jej wierszyki znalezione na necie na dobranoc.

III miesiąc[edytuj • edytuj kod]

Pomagajcie sobie w lekcjach. Jedzcie wspólne posiłki. Śpijcie razem. Chodźcie na imprezy. Nie dopuszczaj do niej innego chłopaka, niż siebie. Patrz się na nią cały czas i mów, że jest śliczna.

IV miesiąc[edytuj • edytuj kod]

Zerwij z dziewczyną na Gadu-Gadu lub SMS-em z dopiskiem, że nie jest w twoim typie.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]